Jak si Zařídit Domov ve Středomořském Stylu

Jak zařídit svůj domov ve středomořském stylu

Středomořský styl je synonymem pro teplo, světlo a přirozené barvy. Tento dekor, inspirovaný pobřežím jižní Evropy, je ideální pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést trochu slunce a moře, bez ohledu na to, kde se nacházejí. Zde je návod, jak můžete změnit své prostory pomocí několika jednoduchých tipů a našich fantastických produktů.

Barvy Přírody

Pro začátek vyberte paletu barev, která odráží středomořskou krajinu. Rozhodněte se pro zářivě bílou, mořskou modrou, olivově zelenou a terakotu. Tyto barvy připomínají oblohu, moře a zemi a vytvářejí prostředí relaxační a pohostinní. Perfektní jako hlavní hrdina vašeho obývacího pokoje, jídelní stůl "Ondine", odkaz na barvy bílých domů na řeckých ostrovech.

Přírodní Materiály

Středomořský styl zvýrazňuje přírodní materiály jako je dřevo. Jedním z tipů je přidat dekorativní keramické prvky a světlé látky na závěsy a ubrusy, které doplní vzhled některých vašich pokojů. Naší radou jsou židle "Rabasse", které by mohly dát nádech mezi rustikálním a přírodním, který ve vaší jídelně chybí.

Funkční a Příjemné Zařízení

Středomořský nábytek je známý tím, že je funkční a přívětivý. Vyberte si nábytek, který vybízí k relaxaci a pohostinnosti. Nezbytností je prostorná pohovka, ve které si po dni v práci odpočinete, pevné stoly a pohodlné židle pro pořádání aperitivů a večeří s přáteli.

Dekorativní Detaily

Detaily vždy rozhodují. Doporučujeme používat polštáře, koberce, závěsy z přírodních tkanin a mořské odstíny. Spárujte s dekorativními keramickými předměty, jako jsou vázy a talíře, které dodávají autentický nádech. Talíře "Simba 3" jsou například ideální pro přidání barvy a stylu vašemu stolu.

Vůně Moře a Přírody

Nezapomeňte dotvořit atmosféru vůněmi připomínajícími přírodu a moře. Vyberte si osvěžovače vzduchu se svěžími vůněmi, jako je mandarinka, limetka a granátové jablko.

Přirozené Osvětlení

Využijte co nejvíce přirozeného světla. Klíčová jsou velká okna a tenké závěsy, které propouštějí světlo. Integrujte lampy vyrobené z přírodních materiálů pro teplé a příjemné večerní osvětlení, jako je naše moderní lampa „Avetta2“, ideální pro vytvoření měkkého a přirozeného osvětlení ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici.

Přijmout středomořský styl do vašeho domova nebylo nikdy snazší s našimi vysoce kvalitními produkty. Prozkoumejte naši kolekci a proměňte svůj domov v dokonalé středomořské útočiště, kde si můžete odpočinout a užít si každý okamžik. 
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro