Made in Italy

Design stůl dýhované dub a ořech Fenice

  • Made in Italy
  • Kód: FENICE
Kč 309750,62 Kč 387188,40 -20%
Opatření 305 x 125 x h. 76 cm
Dodací lhůty 20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Design stůl dýhované dub a ořech Fenice
Phoenix je solidní stůl, jednoduché a elegantní, exkluzivní a moderní design, list ve tvaru, vhodný pro jakéhokoli interiéru. Mírné list, suspenduje, velmi jemný, kroužit ve vakuu, ale ve stejnou dobu, a měl trvat v průběhu času, jako pevné látky, jako dobře známé benátské divadla, ze které se inspirovat. Tabulka s jedinečným designem a neopakovatelný, jeho základní charakteristikou je zapouzdřen v jeho tvarované horní části z vysoké hustotě MDF desky, dýhované dubu v „herringbone“, s centrální vložkou v ořechu. Dokončil zcela glazované kartáčovaný polyester. Jeho základ „socha“ připomínající větve, je vyroben z Corten efekt lakovaného kovu. tabulka symbolů a zcela produktem zručnosti italských tesařů, přináší svůj jedinečný design. V něm dub, ořech a ocelové taveniny do horké a nerozlučné objetí. Jeho tvar umožňuje kombinaci druhou tabulku ke zvýšení velikosti při zachování nezměněné podobě.
Také vám přináší nádech designu u vás doma!

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro