Jak vyzdobit svůj domov tak, aby si pamatoval léto po celý rok

Jak vyzdobit svůj domov, aby si pamatoval léto po celý rok

Léto je synonymem slunce, moře, relaxace a života pod širým nebem. Pokud také milujete toto roční období a chcete do svého domova vnést trochu té letní atmosféry, existuje mnoho způsobů, jak to udělat. Zde je několik tipů pro zdobení vašeho domova a udržení letní nálady po celý rok.

Slunečné a jasné barvy

Prvním krokem k oživení léta je vybrat si barevnou paletu, která připomíná slunce, moře a přírodu. Vyberte si teplé tóny, jako je žlutá, oranžová a červená, abyste evokovali teplo slunce. Přidejte doteky modré a zelené, abyste si připomněli moře a vegetaci. Chcete-li dodat domu letní nádech při zachování minimálního a elegantního stylu, skvělým nápadem by mohlo být použití pískové barvy.
Viadurini doporučuje křeslo „Amane“ s podnožkou, křesloVolanti2“ a pohovkuGiocoso“ na stránkách, objevte tu, která se nejlépe hodí do vašeho domova a nechte se inspirovat.
Ať už malujete zeď nebo vybíráte doplňky k zařízení, plážové odstíny se dobře hodí k mnoha stylům. To vám umožní experimentovat podle vašeho vkusu a kreativity.

Přírodní materiály

Pro letní atmosféru jsou jako stvořené přírodní materiály jako dřevo a ratan. Můžete si vybrat nábytek ze světlého dřeva nebo ratanové doplňky, které dodají místnostem nádech svěžesti a přirozenosti. Na našich webových stránkách najdete mnoho zařizovacích prvků, jako je náš stůl "Infinity 6" a naše židle "Algedi".


Lehké a svěží tkaniny

Chcete-li zachovat lehký a vzdušný pocit, používejte látky jako len a bavlna. Tyto materiály jsou ideální pro závěsy, polštáře a ložní prádlo a dodávají pocit svěžesti a pohodlí. Na našich webových stránkách můžete také najít položky z čisté bavlny a lnu, například naše lněné povlečení "Amauris".

Námořní dekorace

Přidejte dekorace inspirované mořem, jako jsou mušle, korály a rybářské sítě.
Tyto prvky lze použít různými způsoby: od středových dílů až po nástěnné dekorace. Dokonce i obrazy a tisky s mořskými předměty mohou pomoci vytvořit požadovanou atmosféru.

Příjemné venkovní prostory

Pokud máte balkon, terasu nebo zahradu, vybavte je pohodlným venkovním nábytkem, jako je "Charlie 6". Houpačka nebo bohové pohodlné pohovky mohou proměnit váš venkovní prostor v kout ráje, kde můžete relaxovat po celý rok.

Letní parfémy

Nezapomeňte na důležitost parfémů. Používejte vonné svíčky nebo difuzéry s letními vůněmi, jako je mořská voda, limetka a mořská růže.
Tyto vůně dokážou vyvolat vzpomínky na prázdniny a bezstarostné dny.

Dodržováním těchto tipů můžete proměnit svůj domov v letní útočiště, ve kterém se budete vždy cítit jako na dovolené.
Léto vás bude provázet po celý rok a vnese do vašich prostor světlo, barvy a klid.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro