Made in Italy

8 světel Lustr z benátského skla Made in Italy Classic - Florentine

  • Made in Italy
  • Kód: FIORENTINO4
Kč 191872,89 Kč 213191,96 -10%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 94
Hloubka (cm) 94
Výška (cm) 145

Lustr s 8 světly z benátského skla ručně vyrobený Made in Italy.

Lustr 8 světel z benátského skla s mléčně bílou povrchovou úpravou s olověnými přívěsky a leštěným chromovaným kovem . Tento doplněk, vyrobený řemeslnou zručností , se vyznačuje nádhernými pažemi zpracovanými ručně pomocí techniky kroucení, která vytváří exkluzivní výsledek, který esteticky připomíná propletení lana a dodává lustru osobitost. Skutečný déšť světla proniká do konstrukce lustru a poté se pomocí lomu šíří do okolního prostředí magií flitrů a křišťálových přívěsků s jemnými povrchovými úpravami, čímž vytváří evokující a snový scénografický efekt schopný okouzlit a překvapit. pro jeho eleganci a majestátnost .

Z použití vysoce kvalitních surovin z italského území a ze zručného zpracování skla zručnými řemeslníky v oboru, kteří po desetiletí předávají starodávné tradice , se rodí velké mistrovské dílo sklářského umění , které se vyznačuje efektivitou , funkčností . a elegantní estetiku . Každá fáze výroby se odehrává v Benátkách , tepajícím srdci sklářské tradice, věnující zvláštní pozornost detailům a respektování starověkých technik s touhou , aby se moderna promítla do budoucnosti. Vysoká řemeslná zručnost se přitom snoubí s designem a tradice nalézá nový život pomocí inovativních technologií . Výsledkem je umělecké dílo , které reinterpretuje klasický styl prostřednictvím současného jazyka, který prostřednictvím světla ukazuje své hodnoty autenticity a účinnosti .

Žárovky (nejsou součástí balení) : 8 x MAX 42W E14

Poznámka : lustr je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelný ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro