Made in Italy

12 světel Ametystový lustr z benátského skla Made in Italy - Florentine

  • Made in Italy
  • Kód: FIORENTINO3
Kč 228.716,23 Kč 285.895,41 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 110
Hloubka (cm) 110
Výška (cm) 150

Ručně vyráběný lustr s 12 světly z benátského skla ručně vyrobený v Itálii.

Ametystový povrch Benátské sklo 12-ti světelný lustr s olověnými přívěsky a leštěným chromovaným kovem . Tento doplněk, vyrobený řemeslnou zručností , se vyznačuje nádhernými pažemi zpracovanými ručně pomocí techniky kroucení, která vytváří exkluzivní výsledek, který esteticky připomíná propletení lana a dodává lustru osobitost. Opravdový déšť světla proniká do konstrukce lustru a následně se pomocí lomu šíří do okolního prostředí kouzlem flitrů a křišťálových přívěsků s jemnými povrchovými úpravami, čímž vytváří evokující a snový scénografický efekt schopný okouzlit a překvapit. pro jeho eleganci a majestátnost .

Výroba 100% Made in Italy , která má své kořeny v autentické tradici Benátek , města se silnou desetiletou historií a zdrojem inspirace pro zpracování skla . Každý prvek, precizně zpracovaný zkušenými řemeslníky v oboru , vypráví o starodávných technikách předávaných v průběhu let, které přinesly pravou podstatu skla až do dnešních dnů, vyprávějící prostřednictvím světla jeho hodnoty zkušenosti , autenticity a sklonu ke kráse . Impuls nabídnout řešení, která respektují tradici, se snoubí s touhou vytvořit něco inovativního s cílem nabídnout klasické doplňky doplněné o nejmodernější technologie , které vybaví vaše pokoje stylem, připomínajícím minulost. To, co se rodí, je návrh zařízení, který se zdá být vytvořen světlem, navržený tak, aby ozdobil současné prostředí se vší třídou a elegancí, s jakou osvětlil velké sály starověkých budov .

Žárovky (nejsou součástí balení) : 12 x MAX 42W E14

Poznámka : lustr je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelný ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter