Made in Italy

8 světel Lustr z benátského skla a kovu Made in Italy - Foscarino

  • Made in Italy
  • Kód: FOSCARINO1
Kč 106.230,73 Kč 132.788,35 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 108
Hloubka (cm) 108
Výška (cm) 134

Ručně vyrobený lustr z benátského skla a chromovaného kovu Made in Italy.

Ručně foukaný lustr z benátského skla 8 světel s leštěnými chromovanými kovovými detaily. Kus nábytku s úžasnou a ikonickou přítomností vyznačující se jemnou a jemnou linií a rafinovanými křivkami , které se dokonale přizpůsobí klasickému prostředí, ale zároveň i prostorům se současným stylem. Prvek tradice je prošpikován jeho úžasnými komponenty ve zcela ručně vyráběném foukaném skle, které se díky trendovým barvám mění k modernizaci. Jeho obklopující tvary z něj dělají ideální prvek k obsazení jakéhokoli prostředí, domácího i smluvního, s třídou a dynamikou .

Z použití vysoce kvalitních surovin z italského území a ze zručného zpracování skla zručnými řemeslníky v oboru, kteří po desetiletí předávají starodávné tradice , se rodí velké mistrovské dílo sklářského umění , které se vyznačuje efektivitou , funkčností . a elegantní estetiku . Každá fáze výroby se odehrává v Benátkách , tepajícím srdci sklářské tradice, věnující zvláštní pozornost detailům a respektování starověkých technik s touhou , aby se moderna promítla do budoucnosti. Vysoká řemeslná zručnost se přitom snoubí s designem a tradice nalézá nový život pomocí inovativních technologií . Výsledkem je umělecké dílo , které reinterpretuje klasický styl prostřednictvím současného jazyka, který prostřednictvím světla ukazuje své hodnoty autenticity a účinnosti .

Dostupné povrchové úpravy:
  • šedé sklo;
  • kouřové sklo.
Žárovky (nejsou součástí balení) : 8 x MAX 42W E14

Poznámka : lustr je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelný ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter