Made in Italy

12 světel Lustr z benátského skla a kovu Made in Italy - Foscarino

  • Made in Italy
  • Kód: FOSCARINO2
Kč 157.745,80 Kč 197.182,19 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 142
Hloubka (cm) 142
Výška (cm) 138

12 světelný lustr z ručně foukaného benátského skla a kovu Made in Italy.

Ručně vyráběný skleněný lustr Benátky v mléčné bílé křišťálové úpravě s detaily z leštěného chromovaného kovu . Kus nábytku s úžasnou a ikonickou přítomností vyznačující se jemnou a jemnou linií a rafinovanými křivkami , které se dokonale přizpůsobí klasickému prostředí, ale zároveň i prostorům se současným stylem. Prvek tradice je prošpikován jeho úžasnými komponenty ve zcela ručně vyráběném foukaném skle, které se díky trendovým barvám mění k modernizaci. Jeho obklopující tvary z něj dělají ideální prvek k obsazení jakéhokoli prostředí, domácího i smluvního, s třídou a dynamikou .

Každý prvek, který tvoří tato nádherná řešení nábytku, je vyroben individuálně a pochází z rukou zkušených řemeslníků v oboru , kteří díky hluboké znalosti benátské tradice ve zpracování skla oživují skutečná umělecká díla vybavená duší a osobnost, která umožňuje těm, kdo je vymýšlejí, těm, kteří je vytvářejí, a těm, kdo je používají, aby si vytvořili osobní a talentovou podobnost, a tak se s nimi cítili empaticky. Celý výrobní proces se odehrává v Benátkách , tepajícím srdci sklářské tradice, s důrazem na detail a respektující starověké techniky s touhou , aby se moderna promítla do budoucnosti. Tímto způsobem se rodí autentické a efektivní nápady na osvětlení , které znovu navrhují klasické designy přepracované v současném klíči pro exkluzivní a avantgardní výsledek .

Žárovky (nejsou součástí balení) : 12 x MAX 42W E14

Poznámka : lustr je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelný ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter