Made in Italy

6 lehký lustr z benátského skla, ručně vyrobený v Itálii - Regina

  • Made in Italy
  • Kód: REGINA
Kč 93118,74 Kč 116398,48 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 75
Hloubka (cm) 75
Výška (cm) 127

6 světelných lustrů v kouřovém benátském skle ručně vyráběných v Itálii.

Klasický lustr vyrobený v Itálii v Benátkách v ručně opracovaném kouřovém skle s kovovými detaily v leštěném chromu. Tento úžasný kus nábytku pochází z použití starodávné techniky krytiny, jejíž estetika je založena na inovačních koncepcích a zároveň připomíná minulost . Zvláštní pozornost věnovaná detailům, která je zachována během celého procesu výroby skla, je vyjádřena průhlednostmi a malými prvky, které podtrhují jeho hodnotu a nesmírnou hodnotu . Ideální řešení vybavení pro královské osvětlení vašich domácích prostor, jako je vchod, obývací pokoj nebo jídelna, a dodává nábytku exkluzivní a elegantní nádech.

Každý prvek, který tvoří tato úžasná řešení, je vyroben individuálně a pochází z rukou zkušených řemeslníků v oboru, kteří díky hluboké znalosti benátské tradice ve zpracování skla oživují skutečná umělecká díla vybavená duší a osobnost, která umožňuje těm, kdo je vynalézají, těm, kteří je vyrábějí, a těm, kteří je používají, aby si vytvořili podobnost osobně a trefně, čímž se k nim cítí empatičtí. Celý výrobní proces se odehrává v Benátkách , v bijícím srdci sklářské tradice, se zvláštním důrazem na detail a respektováním starověkých technik s touhou po moderních projekcích směrem k budoucnosti. Tímto způsobem se rodí autentické a efektivní nápady na osvětlení, které reprodukují klasické designy znovu navštívené v moderním klíči pro exkluzivní a avantgardní výsledek .

Žárovka (není součástí dodávky) : 6 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter