Made in Italy

12 světel ručně vyráběného benátského skleněného lustru vyrobené v Itálii - Margherita

  • Made in Italy
  • Kód: MARGHERITA5
Kč 150182,97 Kč 187728,58 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 106
Hloubka (cm) 106
Výška (cm) 74

Jantarový povrch, benátské sklo, 12 světelný lustr, ručně vyrobený v Itálii.

Klasický lustr vyrobený v Itálii v Benátkách v ručně opracovaném skle jantaru s detaily v lesklém zlatém kovu . Impozantní a podmanivá estetika charakterizuje tento úžasný a elegantní kus nábytku se starodávnou duší, kterému dal nový život díky spojení s moderními prvky pro všestranný a avantgardní výsledek . Jeho velké rozměry ho činí ideálním pro osvětlení velkých prostor, jako jsou vstupy, obývací pokoje nebo jídelny s osobností , kde vytváří dokonalou harmonii s okolními prvky pro působivý a exkluzivní nábytek .

100% produkce Made in Italy, která má kořeny v autentické tradici Benátek , města se silnou desetiletou historií a zdrojem inspirace pro zpracování skla . Každý prvek, jemně zpracovaný zkušenými odborníky v oboru , vypráví o starodávných technikách předávaných v průběhu let, které přinesly skutečnou podstatu skla dodnes, a prostřednictvím světla vypovídají o jeho hodnotách zkušenosti , autenticity a sklonu ke kráse . Impulz nabízet nábytková řešení, která respektují tradici, se mísí s touhou vytvořit něco inovativního a nabídnout klasické doplňky doplněné o špičkové technologie, které vám zařídí pokoje stylově a připomínají minulost. To, co se rodí, je návrh vybavení, který se zdá být kovaný světlem, navržený tak, aby vyzdobil moderní prostředí veškerou třídou a elegancí, s nimiž osvětlil velké haly starověkých budov .

Žárovka (není součástí dodávky) : 12 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro