Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

3místná zahradní pohovka s luxusním pouzdrem z hliníku a látky - Filomena

Kód: FILOMENA6
Kč 224.194,19 Kč 317.973,39 -29%
včetně DPH

madein_italy

- +
Dodací lhůty
3-4 pracovní týdny
sedací zařízení
tkanina
Strukturální materiál
hliník
Délka (cm)
363
Hloubka (cm)
98
Výška (cm)
celkem 98, místo 40
Viadurini in the Garden

3místná venkovní pohovka s designovým hliníkovým pouzdrem a polštářky z nepromokavé látky, luxusní zboží vyrobené v Itálii.

Právě detail nohy z litého hliníku, který tlačí na čalounění , dává této 3místné zahradní pohovce s polstrovaným prodloužením rafinovaný design, který ji odlišuje a přizpůsobuje její formální vyrovnanosti.
Rafinovaná esenciálnost linií a objemů je kombinována s materialitou tkanin, což vytváří elegantní a konstruktivně solidní vizuální efekt, který vylepšuje vnitřní i vnější prostředí.

Kolekce je charakterizována detailem hliníkové nohy jako ohniska v kombinaci s formální a modulární přísností polstrování, prožitek venku z hlediska maximální relaxace a pohody, sedět na pohovce, kolem stolu nebo ležet na plážové lehátko. .

Technické vlastnosti a materiály:
Konstrukce a nohy jsou vyrobeny z epoxidového práškově lakovaného hliníku , snadno se s nimi manipuluje a jsou ideální pro venkovní použití. K dispozici jsou elastické popruhy, které podepírají sedadlo z vodoodpudivé látky, např zcela odnímatelný potah složený z polstrovaných pěnových gumových polštářů uzavřený v prodyšné, ale nepromokavé membráně. Konstrukce opěradla je spojena se základnou pomocí systému rychlého připojení.

Dostupné povrchové úpravy:
  • bílá hliníková a sluneční clona ve stříbrné savaně
  • bronzová hliníková a sluneční clona v zinkové savaně
  • kovový pískově šedý hliník a lososová melanžová tkanina
Včetně dekorativních polštářů: 3 velké a 2 malé v látce podle provedení zvoleného pro pohovku.
Pozn .: na vyžádání je k dispozici ochranný kryt, který doporučujeme používat během období nepoužívání produktu. Lehátko je díky modulárnímu designu k dispozici v pravé nebo levé verzi pohovky, podle vašich potřeb. Pro bližší informace nebo další informace nás kontaktujte vyplněním příslušného formuláře.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty