Made in Italy

3místná zahradní pohovka s lenoškou z hliníku a látky - Filomena

  • Made in Italy
  • Kód: FILOMENA4
Kč 223.579,45 Kč 279.474,26 -20%
Dodací lhůty 3-4 pracovní týdny
Strukturální materiál hliník
Délka (cm) 386
Hloubka (cm) 223
Výška (cm) celkem 98, místo 40

Luxusní 3místná zahradní pohovka s lenoškou, hliníkovou strukturou a nepromokavou látkou vyrobená v Itálii.

Jedná se o detail nohy z litého hliníku, který tlačí na čalounění a dává této 3místné venkovní pohovce s lenoškou rafinovaný design, který ji odlišuje a přizpůsobuje její formální vyrovnanosti.
Rafinovaná esenciálnost linií a objemů je kombinována s materialitou tkanin, což vytváří elegantní a konstruktivně solidní vizuální efekt, který vylepšuje vnitřní i vnější prostředí.

Kolekce je charakterizována detailem hliníkové nohy jako ohniska v kombinaci s formální a modulární přísností polstrování, prožitek venku z hlediska maximální relaxace a pohody, sedět na pohovce, kolem stolu nebo ležet na plážové lehátko. .

Technické vlastnosti a materiály:
Konstrukce a nohy jsou vyrobeny z epoxidového práškově lakovaného hliníku , snadno se s nimi manipuluje a jsou ideální pro venkovní použití. K dispozici jsou elastické popruhy, které podepírají sedadlo z vodoodpudivé látky, např zcela odnímatelný potah složený z polstrovaných pěnových gumových polštářů uzavřený v prodyšné, ale nepromokavé membráně. Konstrukce opěradla je spojena se základnou pomocí systému rychlého připojení.

Dostupné povrchové úpravy:
  • kovový pískově šedý hliník a sluneční clona v provedení Savane Silver
  • bronzová hliníková a sluneční clona v zinkové savaně
  • kovový pískově šedý hliník a lososová melanžová tkanina
Včetně dekoračních polštářů: 2 velké a 2 malé v látce podle provedení zvoleného pro pohovku.
Pozn .: na vyžádání je k dispozici ochranný kryt, který doporučujeme používat během období nepoužívání produktu. Lehátko je díky modulárnímu designu k dispozici v pravé nebo levé verzi pohovky, podle vašich potřeb. Pro bližší informace nebo další informace nás kontaktujte vyplněním příslušného formuláře.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter