Made in Italy

18 světel Ručně vyráběný lustr z benátského skla vyrobený v Itálii - Graham

  • Made in Italy
  • Kód: GRAHAM2
Kč 333.399,89 Kč 416.749,87 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 118
Hloubka (cm) 118
Výška (cm) 187

Ručně vyrobený lustr z benátského skla s látkovým stínidlem Made in Italy.

Lustr s 18 světly vyrobený v Itálii v ručně vyráběném ametystovém provedení Benátské sklo s kovovými detaily v leštěném chromu a látkovými stínidly . Nábytek charakteristický členitým, ale zásadním designem , schopným obohatit prostředí, které mu dává charakter díky silné jevištní přítomnosti typické pro klasické lustry minulosti. Trubková skleněná ramena jemným a elegantním způsobem podpírají nádherná látková stínidla, která pomáhají nést světlo všemi směry pro teplé , měkké a obklopující osvětlení.

Výroba 100% Made in Italy , která má své kořeny v autentické tradici Benátek , města se silnou desetiletou historií a zdrojem inspirace pro zpracování skla . Každý prvek, precizně zpracovaný zkušenými řemeslníky v tomto odvětví , vypráví o starodávných technikách předávaných v průběhu let, které přinesly pravou podstatu skla až do dnešních dnů, vyprávějící prostřednictvím světla jeho hodnoty zkušenosti , autenticity a sklonu ke kráse . Impuls nabízet řešení, která respektují tradici, se snoubí s touhou vytvořit něco inovativního s cílem nabídnout klasické doplňky doplněné o nejmodernější technologie , které vybaví vaše pokoje stylem, připomínajícím minulost. To, co se rodí, je návrh zařízení, který se zdá být vytvořen světlem, navržený tak, aby ozdobil současné prostředí se vší třídou a elegancí, s jakou osvětlil velké sály starověkých budov .

Žárovky (nejsou součástí balení) : 18 x MAX 42W E14

Poznámka : lustr je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelný ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter