Made in Italy

12 světel Lustr z benátského skla a kovu Made in Italy - Graham

  • Made in Italy
  • Kód: GRAHAM1
Kč 188.042,88 Kč 235.053,60 -20%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 85
Hloubka (cm) 85
Výška (cm) 187

Ručně vyrobený lustr z benátského skla 12 světel s látkovými stínidly.

Lustr s 12 světly ručně vyrobený v Itálii z benátského skla s mléčnou bílou a slonovinovou úpravou s kovovými detaily v leštěném chromu a elegantními látkovými stínidly . Nábytek charakteristický členitým, ale zásadním designem , schopným obohatit prostředí a dát mu charakter díky silné jevištní přítomnosti typické pro klasické lustry minulosti. Trubková skleněná ramena jemným a elegantním způsobem podpírají nádherná látková stínidla, která pomáhají nést světlo všemi směry pro teplé , měkké a obklopující osvětlení.

Každý prvek, který tvoří tato nádherná řešení nábytku, je vyroben individuálně a pochází z rukou zkušených řemeslníků v oboru , kteří díky hluboké znalosti benátské tradice ve zpracování skla oživují skutečná umělecká díla vybavená duší a osobnost, která umožňuje těm, kdo je vymýšlejí, těm, kteří je vytvářejí, a těm, kdo je používají, aby si vytvořili osobní a talentovou podobnost, a tak se s nimi cítili empaticky. Celý výrobní proces se odehrává v Benátkách , tepajícím srdci sklářské tradice, s důrazem na detail a respektující starověké techniky s touhou , aby se moderna promítla do budoucnosti. Tímto způsobem se rodí autentické a efektivní nápady na osvětlení , které znovu navrhují klasické designy přepracované v současném klíči pro exkluzivní a avantgardní výsledek .

Žárovky (nejsou součástí balení) : 12 x MAX 42W E14

Poznámka : lustr je k dispozici v široké škále různých barevných kombinací a díky ruční výrobě je zcela přizpůsobitelný ve tvaru a velikosti.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře " Požádat o informace ".
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter