Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Závěsná lampa krystal a tvarovaná ocel vejce vaječný

Kód: ARABESQUE EGG-SOSP
Kč 19.221,57

madein_italy

- +
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Viadurini Living
Závěsná lampa krystal a tvarovaná ocel vejce vaječný
Vejce je mimořádná závěsná lampa z vejčitý tvar, vyznačující se tím, unikátním designem. Tato lampa se provádí pomocí síťové struktury oceli, která jsou svařeny dohromady, čímž se vytvoří struktura z leštěného chrom.
Zvláštnosti této svítilny, což podtrhuje jeho jedinečnost, je přítomnost krystalů Asfour tváří manuálně připevněných k samotné konstrukce.
Produkt Nejlepší prodejce.
V Egg závěsné svítidlo spojuje kvalitu, krásu, styl, design a elegance, který je vhodný pro každé prostředí, přináší světlo a styl všude tam, kde je vložena. Zboží je k dispozici ve dvou různých velikostech.
Také vám přináší dotek světla a designu ve vaší domácnosti a zvolit velikost, že většina přednost!

Vlastnosti:
Propojování G9 LED žárovky dodané.

Poznámka: Dimmer není k dispozici

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie