Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Moderní venkovní nábytek Vondom

Moderní venkovní nábytek Vondom:

Vondom
neustále hledá inovace a návrháře, kteří vaše jméno drží vysoko.
Všechny produkty jsou vytvořeny s udržitelnými materiály, které respektují životní prostředí a naši DNA; to znamená, že všechny produkty jsou plné kouzla a stylu, které mohou vytvářet nové dimenze relaxace a pohostinnosti. Cílem je vytvořit dialog mezi formou a okolním prostředím, aby se prázdný prostor změnil na jedinečné, výjimečné a okouzlující prostředí.
Dnes je díky těmto vlastnostem a širokému spektru sbírek mezinárodně uznáván:

- Vondom Agatha: je to první dětská kolekce Agatha Ruiz de la Prada, plná spontánnosti a nevinnosti. Tato sbírka je vystavena v dětských termínech: květiny, srdce atd. A díky své jednoduché a sladké tvary je to zábavné, optimistické a kreativní.
Jeho materiál je vysoce odolný proti atmosférickým činidlům a umožňuje vnější použití.

- Vondom Delta: Cílem kolekce Delta je dát emocím hodnotu tím, že se dívá na předměty s nízkými zdroji materiálů plných lásky a stylu. Vytváří společnou nit mezi realismem a surrealismem a je vhodný pro současné prostory.

- Vondom F3 : sbírka, kde se matematika stává navržena. Jednoduchý první design, ale ve skutečnosti vyžaduje přesné studium inženýrství a přesnosti, aby se stala koncepce stohování těchto podivných tvarů možná.

- Vondom Kes: kolekce Kes má jeden cíl: skládat své fantastické uspořádání sedadel nekonečné a kloubové. Důležitým prvkem, který odlišuje Kes od ostatních, je viditelný řez na základní části, který umožňuje vkládat další prvky, jako jsou: područky, opěradla a stoly.

- Vondom Spritz: kolekce Spritz ve svých podobách sleduje lehkost, čistotu a svěžest těch věcí, které ji inspirovaly k narození: pláže, bílé ploty dlouhého moře a bezstarostná dovolená na dovolené.

- Vondom Vela: kolekce Vela má za cíl poskytnout pohodlí bez ztráty původních vlastností.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie