Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Víra moderní design z masivního dřeva, l.192xp.50cm, Teresa

Kód: TERESA
Kč 131.098,85

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Opatření
L 192x P 50x H 77/80 / 85cm
Dodací lhůty
30/35 gg * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Living
Víra moderní design z masivního dřeva, l.192xp.50cm, Teresa
Rám s dveřmi z vlašských ořechů obložené harmonii. Anta pracoval v masivního ořechu. K dispozici ve 3 dveře s 2 vnitřními přihrádkami a skleněnými policemi. Nastavitelné nohy z oceli a mědi ve dvou různých velikostech: l.8xp.40xh.28cm nebo l.8xp.40xh.20cm. Vyberte si z nabídky na provedení a velikosti, které chcete.
Dřevěné dveře vytvořit dynamiku a navrhnout nové odrazy světla. Objevovat tak svůdné linie a inovativní, který je schopen dát celé prostředí pocit elegance a svěžesti.
Dřevo ošetřené výrobky na bázi spíše než přírodní lněný olej běžných nátěrových hmot, zvyšuje nejvíce žil a vlastností dřeva vybraného. Oleje, ve styku se dřevem, vlákna krystalizují zabírat póry vláken dřeva a současně vytvářet bariéru proti absorpci kapalin (a tedy i nečistoty), a zvýšení mechanické pevnosti vláken dřeva. E ‚je také odolný proti vodě a odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Alternativou zcela přirozené!

VLASTNOSTI:
- Dveře: Harmony
- Barva: přírodní ořech nebo vlašský ořech Natural Gray
- Povrchová úprava: Olej

Poznámka: Všechny produkty jsou přizpůsobitelné. Chcete-li přizpůsobit produktu, zeptejte se nás na cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it.

ARTISAN PRODUCER:
flexibilní a organizovaná společnost reaguje na všechny potřeby svých zákazníků, to vzniklo z potřeby uvést do praxe inovativní nápady a promítá na nejnovější trendy v interiérovém designu. Použití nejkvalitnějších dřeva, zručnosti, extrémní pozornost každému detailu jsou základními kameny, na němž spočívá celý činnost společnosti.
Výsledkem je rafinovaný a originální styl, maximální exprese také v Itálii, vhodný pro velké množství kontextů. Vášeň a denní závazek společnosti ve zpracování masivního dřeva přispívají dát šarm a eleganci do každého mobilního sběru. Kolekce pro denní a noční silnou osobností, vyznačující se neodolatelným současné náladě.

Poslední zobrazené produkty