SLEVY AŽ 50%
zákaznický servis +39 0541.623760
Vozík


PROMOTION NOVEMBER DECEMBER 2018


Versace Medusa Collection pro domácí autorizovaný prodejce - Viadurini

Rosenthal meets Versace: První porcelán sada Versace
Versace a Rosenthal jsou oba synonymem dokonalosti a vysoké kvality. Rosenthal vděčí za svou mezinárodní pověst své schopnosti vždy kombinovat tradici a inovaci a zároveň Versace je známá po celém světě pro své jedinečné kouzlo a luxus. Spolupráce mezi těmito renomovaných firem, byla založena jako jedna z prvních služeb kolekce „Rosenthal meets Versace“: dále jen „Medusa“ service Gianni Versace patřící do „Ikarus“ kolekci, která odráží více než kdy jindy jedinečný svět bohatství a Versace barvami.
Klíčovým bodem této kolekce je bohatá zlatá medúza hlava, nezaměnitelné znamení uznání Versace, obklopen expresivní barokní výzdobou. Hlava Medúzy je - ve středu - na všechny poháry a všechny džbány, stejně jako na všech pokrmů velkých i malých z „Medusa“ kolekce. Reálné šlechtici barvy - jasně červené, elegantní zlaté a černé - a náročné návrhy a filigránské ozdoby dát na hlavu Medusa je barevný rám přepychovou eleganci neslýchaného. Dále jen „Medusa“ Sbírka obsahuje kompletní jídelní servis a kávový servis, stejně jako doplňky. Velké hrnky snídaně cappuccino káva a mléko, polévkové talíře a mísy jsou součástí jeho sbírky jako vzácný dar velmi osobních doplňků, jako je prsten ubrousku, svícny, vázy a elegantní kuřáckých sady. Obě skleněné sbírky „Medusa Lumière“ a „meandr“, a dokonce i kolekce příborů „Medusa Gold“ dokončit elegantní barevné tabulky v jedinečném světě Versace stylu.

Prostřednictvím dekorací ze symbolů, starověkých prvky a odkazy na mytologii je vyvolán různé fiktivní scénáře. Versace dokáže vytvořit fantastické světy, než kdy jindy s použitím luxusní porcelán, křišťál a příbory z Rosenthal s kvalitou až do nejvyšších očekávání. V každém výrobku jsou kvalitní materiály zpracovávány ve většině mistrovský způsoby. Versace vždy dokáže vytvořit most mezi minulostí a ultramoderní vytváření nadčasových důvodů a ve všech směrech se pohybovat s dobou. Harmonie Z těchto důvodů je dokonale identifikovatelná v předmětech vytvořených ve spolupráci s Rosenthal.

Upřesněte své hledání

Stránka 1 z 3:   1 2 3
Rosenthal Versace Medusa Madness Gold karafa crystal vodka
Versace

Rosenthal Versace Medusa Madness Gold karafa crystal vodka

Kč 17.874,79 Kč 17.926,52 -0%
Rosenthal Versace Medusa Madness Gold Glass výstřel sklo
Versace

Rosenthal Versace Medusa Madness Gold Glass výstřel sklo

Kč 4.656,24 Kč 4.682,11 -1%
Rosenthal Versace Medusa Madness Gold Cup crystal čaj
Versace

Rosenthal Versace Medusa Madness Gold Cup crystal čaj

Kč 3.543,92 Kč 3.569,79 -1%
Stránka 1 z 3:   1 2 3