Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Scirocco H

Scirocco H navrhuje a staví radiátory, ručník radiátory a design přehrávání vysoce technické oblasti s novým řemeslnou citlivostí, která umožňuje, aby účinněji reagovat na nové kultury. Mladá a dynamická společnost od svého založení v roce 1989, je první v Itálii k výrobě ručník teplejší, uznává potřebu estetické / funkční inovaci domácím trhu vytápění s důrazem koupelnového vybavení.

Kombinace materiálů jako je sklo, ocel, litiny a mosazi zvýšit koncept tepla a emocionální pohodu formy s výrazným designem a se silnou technologickou hodnotou.

Kromě toho je těsná a nepřetržitá spolupráce s nejvýznamnější italský design, se odráží ve výzkumu produktů, vývoj non-jednodušší topení cortpi, ale skutečné kusy nábytku, které jsou odmítnuti v širokou škálu výrobků od návrhu inconfondibilie, funkcí a techniky a různých a originálních estetických vlastností, vytvořený s péčí a navrženy tak, aby hladce integrovat do jakéhokoli prostředí.

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie