Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Rustikální stropní kulaté stropní svítidlo Ferroluce keramické Power

Kód: C005 PL-A
Kč 2.955,04 Kč 3.700,71 -20%
- +
Materiál
keramika
Opatření
Rozměry: Ø 25 cm, H 9 cm
Dodací lhůty
Tři týdny pracovní * Dodací doba se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Doporučená žárovka
1 x 105w Max EcoHalo, E27 - 230 (stmívatelné) Celková spotřeba:. 105w - Vývoj světlo: 120W. Může být použit s úspornými žárovkami nebo LED.
Stupeň ochrany IP
20
Ferroluce
Kulaté stropní svítidlo z keramiky Potenza od Ferroluce
Laure hliníkové stínítko

Žárovka (není součástí dodávky) max. 105 W, attacco E27

Ferroluce je italská společnost specializující se na výrobu závěsných lamp, stropních svítidel, nástěnných svítidel a stolních lamp. Narodil se v roce 1982 z myšlenky Valtera a Miriam, kteří chtěli zachovat a předat italské řemeslné excelence. Všechny produkty Ferroluce kombinují lásku a úctu k tradici a materiálům. Každá položka je ručně vyráběná a má svou jedinečnou osobnost. To je důvod, proč Ferroluce uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří hledají kompetentní společnost, která je schopna přizpůsobit každou položku ve své podobě, velikosti, dekoraci a barvách.

Všechny dekorace jsou kompletně ručně vyráběné. Z tohoto důvodu může výrobek vykazovat barevné odchylky a odlišovat se od obrázku.

Informujeme naše zákazníky, že politika firemního návratu nemůže být aplikována na následující produkty, protože se jedná o řemeslné a jedinečné ručně vyráběné výrobky vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že po zakoupení nemohou být vráceny.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty