Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Ferroluce

Ferroluce, společnost specializující se na výrobu lustrů a lamp, narozený v roce 1982 v římském d`Isonzo v provincii Gorizia na ochotě Walter a Miriam, kteří chtěli zachovat a předat dolů k ‚italský řemeslník dokonalosti.

Majitelé firmy je dobře vyjádřeno: „Výrobky Ferroluce jsou výsledkem lásky a úcty k tradici ak věci: starověkých hodnoty jednoduchost, chuť minulosti, které stále patří k nám a že chce zvěčnit Ferroluce obnovovat jedinečnou atmosféru v každé domácnosti ve stylu a elegance. "

Firma vyrábí lustry, závěsná svítidla, stropní svítidla, nástěnná svítidla, Reflektory, stolní lampy atd návrhy ve vintage stylu, klasické a retro. Výroba probíhá výhradně v Itálii a každá položka je manželství harmonie tvarů a hledat nové chromatické alchymie. Každá položka vyniká také z monotónnosti výrobků vyráběných v sérii získat jedinečnou osobnost. To je důvod, proč Ferroluce obstarává ty nejnáročnější zákazníky, kteří nevypadají jen za správné řešení, pokud jde o klasický nábytek, ale především chtějí najít společnost, odpovědný také moci přizpůsobit jednotlivé položky z hlediska tvarů, velikostí, vzorů a barev.

Na Viadurini výběr, který zahrnuje to nejlepší z Ferroluce produktového katalogu.
 

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie