Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Nastavitelné závěsné svítidlo keramiky a metalo Alayna Ferroluce

Kód: ALAYNA
Kč 3.551,34 Kč 4.439,18 -20%

madein_italy

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
Ø 9 cm x h. 16 cm; Hmotnost 0,52 kg
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Ferroluce
Alayna nastavitelná keramická a kovová závěsná lampa Ferroluce
Alayna je fantastické závěsné svítidlo, s průmyslově-vintage stylem, ručně vyráběným zručnými řemeslníky v Itálii.
Tato krásná lampa je vyrobena ze starožitného železa a leštěné keramiky, k dispozici v různých barvách.
Zvláštností této lampy je řemeslné zpracování keramiky. Keramika je ve skutečnosti zdobena takovým způsobem, jako by se vyznačoval její čas. Reprodukce eroze počasí v kombinaci s lesklými povrchy dodává tomuto zavěšení tuto mimořádnou hodnotu. Tento efekt, který nosí čas, dává Alayně rafinovaný vintage-průmyslový styl.
Kovové díly jsou vyrobeny ze starožitného železa. Chcete-li obnovit tento vintage efekt železa, je zpracován podle určitých postupů, aby se rez nebo oxidace přirozeně, aby se tento efekt ve věku označený časem.
Další zvláštnost Alayny je obsažena v její schopnosti přizpůsobit paprsek světla tam, kde chcete nejvíce, ve skutečnosti je reflektor vybaven vlastní mobilitou, která vám umožňuje nasměrovat světlo samotné.
Směrové světlo, keramika s vintage povrchovou úpravou v dokonalé harmonii s oxidovaným kovem: jedinečné odpružení ve svém stylu se starožitnou chutí, ideální pro nejvyhledávanější prostředí.
Jasné barvy, lesklé povrchy a rafinované známky času pro aktuální profil v masce minulého stylu.
Alayna dává život čistému světlu bez stínění. Právě tyto jednoduché a jemné tvary přitahují pozornost a díky tomu je Alayna schopna přizpůsobit se každému dekoru od nejjednoduššího a nejmenšího po nejklasičtější a vytváří tak jemný kontrast.
Intimní atmosféra a měkké světlo: toto odpružení plné osobnosti a nenapodobitelných detailů je dokonalým kusem nábytku pro váš podkroví.
Malé detaily pro skvělý efekt se starožitnou chutí!
Alayna je k dispozici ve dvou různých verzích: kompletní nebo bez kovové mřížky, tj. Starožitného železa, s designem, který obohacuje difuzor, aby se zvýšil jeho průmyslový efekt.
Přineste si ve svém domě dotek designu a vyberte si lampu, která je pro vás to pravé!

Lampa je k dispozici v různých provedeních. Zkontrolujte barevný graf a do příslušného pole zadejte požadovaný kód dokončení!

Poznámka: Vyřazená žárovka
Použitelná žárovka: 1x max 46 W, zásuvka E14

DŮLEŽITÉ: Vzhledem k tomu, že povrch výrobku je kompletně ručně vyráběn, může výrobek ve srovnání s obrazem projít mírnými změnami tónu, což je rys, který podtrhuje jedinečnost každého jednotlivého výrobku.

Lampu lze doplnit speciálními žárovkami řady Ferroluce Retrò. Dostupné modely: Grace, Serenity, Natalia a Lily.

Informujeme naše zákazníky, že politika firemního návratu nemůže být aplikována na následující produkty, protože se jedná o řemeslné a jedinečné ručně vyráběné výrobky vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že po zakoupení nemohou být vráceny.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie