Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Lampa downs ruční keramiku Melissa Ferroluce

Kód: MELISSA
Kč 6.545,28 Kč 8.091,84 -19%

madein_italy

- +
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Ferroluce
Ručně vyráběná keramická lampa Melissa s kladkostrojem Ferroluce
Melissa je fantastická závěsná lampa, ručně vyráběná zručnými řemeslníky v Itálii.
Svítidlo je vyrobeno z lesklé černé keramiky, pokud jde o vnější povrch difuzoru, zatímco konstrukce, rám a vodič mají lesklý bílý povrch. Melissa je k dispozici v různých velikostech.
Zvláštnost této krásné lampy je uzavřena ve tvaru a designu. Vybaven jedinečným a originálním stylem, Melissa s sebou přináší přepracovaný vintage-průmyslový styl a dokáže se přizpůsobit jakémukoliv dekoru, od nejjednoduššího a nejmenšího po nejklasičtější, a vytváří tak jemný kontrast. jednoduché povrchy, lineární a bez ozdob. Další zvláštnost tohoto krásného zavěšení je dána možností nastavení výšky podle potřeby díky svislému posuvu protizávaží.
Jasné barvy a lesklé povrchy určují profil této fantastické suspenze. Melissa má současný design a zároveň si uchovává vzpomínky na minulý styl.
Přineste do svého domova dotek designu a vyberte si správnou velikost!

Poznámka: Vyřazená žárovka
Použitelná žárovka: 1x max 77 W, zásuvka E27

DŮLEŽITÉ: Vzhledem k tomu, že povrch výrobku je kompletně ručně vyráběn, může výrobek ve srovnání s obrazem projít mírnými změnami tónu, což je rys, který podtrhuje jedinečnost každého jednotlivého výrobku.

Lampu lze doplnit speciálními žárovkami řady Ferroluce Retrò. Dostupné modely: Grace, Serenity, Natalia a Lily.

Informujeme naše zákazníky, že politika firemního návratu nemůže být aplikována na následující produkty, protože se jedná o řemeslné a jedinečné ručně vyráběné výrobky vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že po zakoupení nemohou být vráceny.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty