Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Nástěnné svítidlo průmyslové vintage stylu keramiky a ferro Julia

Kód: JULIA
Kč 5.599,20 Kč 6.998,99 -20%

madein_italy

Zobrazuje Dostupné Možnosti:

- +
Opatření
h. L. 20 cm x 23 cm x Sp.30 cm; Hmotnost 2,12 kg
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Ferroluce
Klasické nástěnné svítidlo v keramickém a železném provedení Julia
Julia je fantastické nástěnné světlo, s kubickým tvarem a vintage-průmyslovým stylem, ručně vyrobené zručnými řemeslníky v Itálii.
Tato krásná nástěnná lampa je vyrobena ze železné konstrukce v rzi s difuzorem z leštěné keramiky, dostupné v různých barvách.
Kovová konstrukce díky své korozní úpravě dodává Julii starodávný efekt. Železo se prostřednictvím speciálního řemeslného procesu zpracovává tak, že přirozeně oxiduje. Na konci celého procesu se železo objeví v lesklém a hladkém provedení.
Další zvláštností této lampy je řemeslné zpracování keramického difuzoru. Keramika je ve skutečnosti zdobena takovým způsobem, jako by se vyznačoval její čas. Reprodukce eroze času v kombinaci s lesklými povrchy dodává této aplikaci tuto mimořádnou hodnotu. Tento efekt, který nosí čas, dává Julii rafinovaný vintage-průmyslový styl.
Jasné barvy, lesklé povrchy a rafinované známky času pro aktuální profil v masce minulého stylu. Šrouby v povrchové úpravě jsou detailem, který doplňuje tuto nástěnnou lampu, což jí dodává plnou průmyslovou chuť.
Ideální pro zdobení anglického stylu chaty. Tato aplikace vytvořená pro prostředí s obklopující atmosférou je schopna uspokojit i ty nejnáročnější požadavky díky jedinečnému a originálnímu designu. Design, který je v protikladu k luxusu, ale s ním harmonicky koexistuje. Design, který zachovává základní použití a uklidňuje s jemnou rovnováhou mezi tvary a tóny.
Julia dává život čistému světlu bez stínění. Právě tyto jednoduché a jemné tvary přitahují pozornost a díky tomu je Julia schopna přizpůsobit se každému dekoru od nejjednoduššího a nejmenšího po nejklasičtější, což vytváří jemný kontrast.
Přiveďte do svého domova také nádech designu!
Malé detaily pro skvělý efekt se starožitnou chutí!
Lampa je k dispozici v různých provedeních. Zkontrolujte barevný graf a do příslušného pole zadejte požadovaný kód dokončení!

Poznámka: Vyřazená žárovka
Použitelná žárovka: 1x max. 53 W, zásuvka E27

DŮLEŽITÉ: Vzhledem k tomu, že povrch výrobku je kompletně ručně vyráběn, může výrobek ve srovnání s obrazem projít mírnými změnami tónu, což je rys, který podtrhuje jedinečnost každého jednotlivého výrobku.

Lampu lze doplnit speciálními žárovkami řady Ferroluce Retrò. Dostupné modely: Grace, Serenity, Natalia a Lily.

Informujeme naše zákazníky, že politika firemního návratu nemůže být aplikována na následující produkty, protože se jedná o řemeslné a jedinečné ručně vyráběné výrobky vyrobené na přání zákazníka. To znamená, že po zakoupení nemohou být vráceny.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie