Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

On Dresser s mramorovou deskou a dekorativním designem ottore, vyrobený v Itálii, Gildo

Kód: GILDOMAR
Chcete vlastní citát?

madein_italy

Služby spojené s produktem

Viadurini Living
On Dresser s mramorovou deskou a dekorativním designem ottore, vyrobený v Itálii, Gildo
Gildo je mobilní luxusní klasický design, moderní úpravě díky „díra“ barvy, který ji charakterizuje, a dělá to kus jedinečný a bezkonkurenční dekor, navržený zapůsobit. Horní je vyrobena z Emperador mramoru. Klasické dekorace jsou vyrobeny z čistého přírodního chráněného mosazi. Struktura je v přírodním odstínu masivního dřeva mahagon.
Fórum je k dispozici v modré lakovaný povrch nebo zářivkového růžové. Vyberte si z nabídky na povrch, který chcete.
Mobile Gildo lze použít v prostředí, které v noci v obývacím pokoji.

Poznámka: Jedná se o předměty ručně vyrobené v Itálii, můžete požádat o vlastní návrhy, pokud jde o velikostech, povrchových úprav a tvarů. Pro informace a citací pište na clienti@viadurini.it. Tým zkušených designérů jsou na straně dát život do svého unikátního projektu.

ARTISAN italský výrobce
Nábytek z této kolekce jsou vyrobeny z   o ‚italská společnost se specializuje na výrobu ruční luxusním designovým nábytkem. Sochařské tvary, které berou inspiraci z klasiky, ale rivistate v moderním způsobem, je leitmotivem jeho úspěchy. Starobylé tradice truhlář a řemeslné zkušenosti kombinovat oživují bohatou škálu výrobu potravi, kde jsou materiály a tvary protagonisté: kolekce luxusního nábytku, který reaguje na současné pohodlí, zatímco zbývající moderní funkční, aniž by odpoutal od vzácné dědictví, tradice.

Každá kolekce se vyznačuje podílem, představivosti a pečlivý výzkum povrchových úprav a top kvalitního dřeva v moderním časopisech, které přidávají výstřední vize a ironické interpretace kombinující dlouhou italskou tradici zpracování dřeva při použití pokročilých technik. To vše přispívá k vytvoření osobní i původní koncepci designu a nábytku světě.

Společnost má dva silné duše: první se zaměřuje na výzkum, a to projde všemi možnými způsoby; druhá je vyjádřena s autoritou ve světě veřejných prostranství a smluvních díky téměř století designu kultury, která využívá nejnovější technologie, aniž by byla obětována italskou řemeslnou zručnost a dělat to vaše vlastní hrdost. V rámci společnosti existují různé výrobní oddělení, které nasazují ty úplně „in house“ projekty: specializovaný tým vyvinul původní design, který se pak všechny následné produkční oblasti, ze zářezu na sekání, z laku polstrování. Společnost je ve skutečnosti nyní dobře známá na celém světě pro svou velkou schopnost kombinovat kvalitu, všestrannost a profesionalitu.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie