Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

modeno Kulatý stůl se skleněnou deskou a Ozzy dřevěných intarzií

Kód: OZZY
Kč 283.225,96

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Materiál
Sklo / dřevo / kov
Opatření
Ø 140 xh 76,5 cm
Dodací lhůty
60 dní pracovní dny * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Collezione Living
Modeno Kulatý stůl se skleněnou deskou a Ozzy dřevěných intarzií
Kulatý stůl o moderním a elegantním designem, inspirované obrazy slavného holandského malíře Piet Mondrian a geometrického tvaru, který charakterizuje jeho tvorbu.
K dispozici se skleněnou deskou spojen, obsahující vložky vložku složenou ze tří druhů dřeva (dub ve velmi světlého odstínu a dva precomposed Newood verze eben).
Báze, minimalistický a elegantní, je vyrobena z kovových nohách a příček s mosazným povrchem.
Část nepřirozených kolekce návrháře Giorgio chlapců rodí z průzkumu přírodních jevů a vzájemného ovlivňování materiálů s lidskou technologií.
Ozzy je vyroben ze skla spolu s dřevěnými vložkami. To je také k dispozici v čirém skle. Požádat o cenovou nabídku na: clienti@viadurini.it.
Rozměry: Ø 140 x H 76,5 cm
Hmotnost: 87 kg

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie