Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00 - Bezorgservice op de vloer en montage beschikbaar in heel Tsjechië
  • 0
  • 0

Sprchová hlavice s chromoterapie dvě moderní design sen tryskami

Kód: H38905-RGB
Kč 61.876,29

madein_italy

- +
Opatření
570 x 470 mm
Dodací lhůty
10 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
BOSSINI
Kontaktujte nás na e-mailu clienti@viadurini.it pro vlastní cenovou nabídku.

Sprchová hlavice s chromoterapie dvě moderní design sen tryskami
Pro dvojí potěšení ze sprchy je sen řady Bossini násobí své funkce tím, že poskytuje sprchu pro dva různé proudy, vedle tradičních jet širokoúhlý dešti (déšť) je možné zvolit kaskádový proud. Všechny Dream sprchové hlavice jsou vybaveny odvodňovací zařízení, začleněné do středu difuzoru, který umožňuje, aby se minimalizovalo stagnaci vody uvnitř sprchou, Bossini patentovaný systém. vody za minutu je dostatečná 16 litrů pro optimální fungování Dream sprchové hlavice. Sprchová hlavice, ve skutečnosti instalován rovnoběžně s podlahou, se obejde proud na „volný pád“ jako měkký déšť. S instalací sprchových hlavic Dream proto se doporučuje použít kohouty, které mají schopnost poskytovat minimálně 25 litrů vody za minutu.

Produkt zahrnuje:
- Sprchový kout Dream / 2 až dvě funkce (déšť a vodopád) s LED RGB svítidel
- Low Voltage Transformer
- Ovládací klávesnice pro Cromotherapy: Osvětlení LED světla a barev ovládání přes ovládací klávesnicí vodotěsné
- Water Supply Hose

instalace:
- In-Stropní

Vlastnosti:
- 4 LED diody
- chromovaná
- rychlost průtoku vody min 16 l / min
- Product vybaven Easy-Clean systému s gumovými tryskami, s cílem zajistit snadné čištění z vápence.

Bossini je synonymem kvality v Itálii, v Evropě i po celém světě. Firma vyrábí sprchy a příslušenství od roku 1960 s vědomím, že i jednoduché každodenní úkon, jako například pomocí sprchy, skrývá celý svět hodnot: funkční, estetické, technické i lidské.
Kvalita, výzkum a návrh inovace jsou základní principy, na kterých celá konstrukce a výroba Bossini.
Společnost získala prestižní roli v mezinárodní přehlídky, kde italský design byl vždy považován za konečný s dobrým vkusem a elegancí. S padesáti letech zkušeností Bossini byl schopen dát sprše, že osobnost, ten charakter, že intimní prostor, jaký si zaslouží. V koupelně je nový domov wellness divadlo.
Bossini je certifikována UNI EN ISO 9001/2008 a ISO 14001-2004 a vyrábí v souladu s nejvyšší úrovní kvality. Početné mezinárodních ocenění doposud získané jsou zabezpečování jakosti výrobků Bossini, protože každá složka je podroben přísné kontrole v průběhu výrobního cyklu. Všechny produkty jsou dokonalým spojením moderních stavebních technik, harmonický a exkluzivní design, extrémně přesných úprav.

Poslední zobrazené produkty

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a Soubory Cookie