Pro telefonické objednávky volejte +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
  • 0
  • 0

Grilli

Grilli je toskánská společnost založená v roce 1963. Vznikla jako malá řemeslná dílna díky duchu iniciativy a touze zapojit se do oblasti nábytku bratři Giorgio a Giovanni Grilli.
Zpočátku se soustředí na vytvoření klasického ručně vyráběného nábytku pro obývací prostor. Všechny jejich projekty jsou inspirovány liniemi minulosti, které vytvářejí skutečná umělecká díla, která se stane protagonisty vašeho domácího prostředí bez ztráty jejich funkčnosti.

Hlavními hodnotami této společnosti jsou kvalita , zdokonalení a jedinečnost a přesně je to harmonické spojení mezi nimi, které umožňuje plný rozvoj italské dokonalosti . Jejich výrobky jsou kompletně vyrobeny v Itálii , navíc pozornost k detailu a výběr surovin dává zákazníkovi záruku na nákup dlouhodobého a trvanlivého produktu v průběhu času, stejně jako jedinečný a drahocenný designový nábytek.

Nejnovějším projektem představeným v Grilli's 2018 Salone del Mobile je řada luxusních nábytku " Worldsign ".
Fascinující projekt, který rozvíjí nové konstrukční techniky a vytváří nábytek jak pro obytný prostor, tak i pro spaní, který inspirová a představuje lásku k kráse, kvalitě a jedinečnosti díky přizpůsobení dekorací.

V této řadě představuje kolekci York elegantní a jednoduchou, ale silnou povahu. Kombinuje dokonale tradiční tradici dřevozpracujícího kabinetu s aplikací nových technologií. Charakteristické pro celou sbírku je střídání zakřivených povrchů v ořechovém dřevě na jiné části pokryté kůží, které vytvářejí hmatové a chromatické kontrasty, které dávají romantickému stylu konferenční stolky různých velikostí, na příborníky pro obývací prostor s praktickými oddíly a u jídelních stolů . Pokud jde o oblast spaní, návrh se týká luxusní a robustní postele , noční stolky a zásuvky na objednávce.

Druhá sbírka je Zarafa charakterizovaná elegantním a rafinovaným stylem s geometrickými liniemi, které vzpomínají na žirafy, které zlepšují barvy použitých materiálů. Matná nebo lesklá povrchová úprava pro tyto nadčasové kusy nábytku. Příborníky a nábytek pro obývací prostor, konferenční stolky a jídelní stoly, křesla a židle inspirované klasickým stylem, ale s dotekem modernosti v řadách.

Nechte se zvedat luxusním nábytkem, který nabízí nová řada Fratelli Grilli Worldsign!

Newsletter

Newsletter
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Soukromí a soubory cookie