Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Komoda se 2 zásuvkami v moderním designu masivního ořechu, Nino

Kód: NINO2
Kč 53.715,45

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Opatření
L P 60x 42x 50 cm H
Dodací lhůty
30/35 gg * dodací lhůta se může zvýšit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Living
Komoda se 2 zásuvkami v moderním designu masivního ořechu, Nino
Dresser s výztuhy konstrukce dýhované ořech se 2 zásuvkami v pevné ořechového řezané účinku.

Jakýkoliv styl a řemeslo, které charakterizují proces objevit v této skvělé řešení prostoru ložnice. Četná Dresser zlepšuje vlastnosti masivního ořechu a spočívá na nohou, které mohou být vyrobeny ze dřeva, stejně jako ocel.
inovativní a originální design, díky sofistikované zpracování zásuvek. Čáry, které charakterizují povrch, s pravoúhlých prvků, které se střídají dát pohyb na površích.

- Barva: přírodní ořech nebo šedé barvě přírodního ořech
- Povrchová úprava: Olej

Dřevo ošetřené výrobky na bázi spíše než přírodní lněný olej běžných nátěrových hmot, zvyšuje nejvíce žil a vlastností dřeva vybraného. Oleje, ve styku se dřevem, vlákna krystalizují zabírat póry vláken dřeva a současně vytvářet bariéru proti absorpci kapalin (a tedy i nečistoty), a zvýšení mechanické pevnosti vláken dřeva. E ‚je také odolný proti vodě a odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Alternativou naprosto přirozené.

ARTISAN PRODUCER:
Flexibilní a organizovaná společnost reaguje na všechny potřeby svých zákazníků, to vzniklo z potřeby uvést do praxe inovativní nápady a promítá na nejnovější trendy v interiérovém designu. Použití nejkvalitnějších dřeva, zručnosti, extrémní pozornost každému detailu jsou základními kameny, na němž spočívá celý činnost společnosti.
Výsledkem je rafinovaný a originální styl, maximální exprese také v Itálii, vhodný pro velké množství kontextů. Vášeň a denní závazek společnosti ve zpracování masivního dřeva přispívají dát šarm a eleganci do každého mobilního sběru. Kolekce pro denní a noční silnou osobností, vyznačující se neodolatelným současné náladě.

Poslední zobrazené produkty