Pro telefonické Tel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Dolphin Designer dřevěným stolem a Benátky benátského skla

Kód: TAVOLO VENEZIA
Kč 250.626,09

madein_italy

Služby spojené s produktem

- +
Dodací lhůty
20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní
Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Viadurini Living
Dolphin Designer dřevěným stolem a Benátky benátského skla
Venice je jedinečný a výjimečný tabulka, v něm je obsažena historii a hold města Benátky a jeho „Briccole“ znamená dubové kůly a dub používané pro tisíciletí hlásit do vnitrozemských oblastí laguny lodí. Toto dřevo se používá jako základní prvek tabulky. Každý delfín, na konci svého života, a je nahrazen Viadurini vybral ke zneužití této „re-použití“ materiálu dopravního objekt pouze k nábytku ve světě krásy a kouzlo tohoto města. Venezia připojí tabulku tvrzeného dřeva šarm časem a přírodou, sklo, připomínají průhlednost vody, královna města. V tabulce je ve skutečnosti vyrobené s obdélníkovým rovině vyrobené ze dvou vrstev skla + 10 mm a 10 ve spojení mezi dvěma vrstvami v patře je tenká dřevěná část briccola ve věku dubu.
jednoduché a elegantní, s obdélníkovým tvarem a jedinečným a nenapodobitelným designem vhodný pro každý typ nábytku tabulky. Dřevo z „Briccole“ a skloviny tak v teplé a nerozlučné objetí. Poznámka: báze v zakřivené sklo, spojený s tloušťkou dubové desky 30 mm. Venice je k dispozici ve dvou různých velikostech, vybrat ten, který vám vyhovuje!
Stůl vyroben výhradně v Itálii.

Poznámka: Vzhledem k tomu, abychom udělali skutečný delfínů věku dubový list, případné rozdíly s obrazem mají být považovány za produkt unikátními vlastnostmi.

materiály:
- Skleněná horní a delfín
- Skleněné Nohy s dubovým obložením

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“

Poslední zobrazené produkty