Made in Italy

Design kožené faux pouf námořních interiéru i exteriéru POTUS

  • Made in Italy
  • Kód: POUF POTUS
Kč 23424,79 Kč 29280,99 -20%
Opatření 120 x 100 x h. 40 cm
Dodací lhůty 20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Design kožené faux pouf námořních interiéru i exteriéru POTUS
POTUS je skvělý originální design pouf ve tvaru srdce, určená pro vnitřní i venkovní prostředí, ideální pro vytvoření obývací část nebo okraj bazénu nebo ve vašem obývacím pokoji vytvořit příjemné relaxační prostor.
Tato výjimečná pouf je vyrobena z vodu odpuzujícího imitace kůže námořní s žebrovaným okrajem, kompletní s vnitřní vycpávkou z pěnového polyuretanu částic.
POTUS má velký styl a kreativitu, jeho obložení s kontrastním prošíváním, je odolný vůči vodě a UVB záření, navržena tak, aby vznikla škoda z prvků, a nebude vyblednutí s časem.
POTUS spojuje v sobě styl, kvalitu, design a kreativitu. Se svými plynulé linie, jednoduché a originální POTUS je vhodný pro všechny typy nábytku. K dispozici v různých barevných variantách.
Také vám přináší nádech designu a pohodlí vašeho domova a vytvořit si vlastní relaxační prostor ve stínu chcete nejvíc!
Vyroben výhradně v Itálii.

materiály:
- Eco-kůže vodotěsný námořních okraj žebrované
- vnitřní výplň z pěnového polyuretanu částic

ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro