Made in Italy

Dekorativní zemní váza pro venkovní nebo vnitřní plast - Ampule od Myyour

  • Made in Italy
  • Kód: AMPOULEXL80401AMP
Kč 31385,04
Opatření ø 58 xv 205 cm
Dodací lhůty 3/4 pracovních týdnů

Designová venkovní podlahová váza z plastu ve tvaru kapky, vyrobená v Itálii.

Tato váza na zahradní podlahu se vyznačuje moderním a originálním designem tvaru slzy s dynamickým momentem, říct poezii daru květiny.
Právě z této filozofie se zrodila inspirace této obří vázy pro jednu květinu, která je schopna charakterizovat jakýkoli prostor svou jednoduchostí a vyprávět kouzlo své historie.
Vyrobeno z reliéfního tištěného poleasy, je pevně ukotveno k zemi díky upevňovacímu držáku a předřadníku, které mu dodávají další stabilitu.

Návrhář : Federico Traverso

Materiály:
Poleasy je nový speciální polyethylen, který definitivně eliminuje problém povrchových mikropórů a je schopen zaručit vysoký výkon, pokud jde o trvanlivost, omyvatelnost a lesk barvy. Materiál s vynikajícími mechanickými vlastnostmi a stabilizovaný proti UV záření je také ekologicky udržitelný jak ve fázi výroby - snižování odpadu na nulu -, tak na konci životního cyklu produktu, který lze zcela recyklovat.

Jsme oficiální prodejci Myyour, proto vám můžeme dodat jakoukoli položku této značky. Kontaktujte nás pro další informace.
Myyour je dobře zavedená společnost, která je vždy připravena přivítat nové vnitřní a venkovní trendy, které vynikají silnou vášní pro design a výzkum .
Milovník barevného a plastového tvaru pro vysokou tvůrčí svobodu je schopen reagovat na každý požadavek zákazníka.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro