Made in Italy

Dekorativní váza z bílého a průhledného skla vyrobená ručně v Itálii - Crezia

  • Made in Italy
  • Kód: CREZIA
Kč 14754,42 Kč 18442,97 -20%
Materiál sklenka
Dodací lhůty 6/8 týdnů
Délka (cm) 16
Hloubka (cm) 16
Výška (cm) 56

Vnitřní okrasná váza z bílého a průhledného skla ručně vyrobená v Itálii

Dekorativní váza na dekoraci interiéru v bílém povrchovém skle s průhledným podstavcem obohacená o elegantní dekoraci vyrobenou prostřednictvím 100% řemeslné výroby Made in Italy . Rafinovaný doplněk podtržený jednoduchými a minimálními liniemi, které mu umožňují stát se součástí jakéhokoli prostoru s elegantním vybavením. Zvláštní dekorace ve spodní části vázy obohacuje její estetiku a zvyšuje její hodnotu, což zvyšuje její eleganci pro výsledek se silnou sofistikovanou osobností . Ideální design pro nejrůznější prostředí, od bytového vybavení po hotely, restaurace, smluvní prostory, lázně, ale také jako prostředí pro akce a svatby.

Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní a metropolitní elegance všem nejvíce okouzlujícím prostorům a také vašemu domovu, aniž by se vzdala vzrušující a vysoce scénografické atmosféry.
Viadurini spolupracuje s významnou řemeslnou společností s cílem podílet se na vytváření silně charakterizovaných míst, prostředí, ve kterých se uchýlíte k úniku z reality posílením výrazu své osobnosti, prostorů, ve kterých se můžete vrátit k dýchání a snění. Obnovte kontakt s kreativní autenticitou objektu zrozeného z typicky italského myšlení a kultury, jediné směsi doplňků, které vám poskytnou prostor s přesnou identitou, jedinečnou svého druhu, ne moderní, ne klasický, ale schopný dialogu s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města na světě se učí umění krásných věcí, architektonických proporcí, použití různých materiálů a inspiraci ze vzdálených kultur přepracovaných důmyslným italským řemeslným zpracováním. Soubor objektů, jedinečný a autentický, dostupný návrhářům interiérů k vytvoření projektů, které jsou vždy exkluzivní, odlišné, nikdy homologované, kultivovaného a mírně honosného luxusu, výraz neustálého hledání sofistikovaně dekorativního designu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter