Made in Italy

Dekorativní sférická váza v dekorované bílé keramice vyrobené v Itálii - Herculaneum

  • Made in Italy
  • Kód: ERCOLANO
Kč 18350,11 Kč 22937,64 -20%
Materiál keramický
Dodací lhůty 6/8 týdnů
Délka (cm) 20
Hloubka (cm) 20
Výška (cm) 20

Sférická váza pro interiéry z neprůhledné bílé keramické ručně vyráběné v Itálii.

Dekorativní váza pro interiéry sférického tvaru z matné bílé keramiky, ručně vyráběná v Itálii. Myšlenka vychází z klasického a obzvláště elegantního designu obohaceného o nádherné zpracování s listovou strukturou, která pokrývá celou strukturu vázy a zvyšuje její hodnotu a jedinečnost pro exkluzivní a rafinovaný výsledek . Použití keramiky a řemeslného zpracování podtrhuje její hodnotu a kvalitu, díky čemuž se dokáže přizpůsobit jakékoli stylistické situaci. Ideální estetika pro nejrůznější prostředí, od bytového vybavení po hotely, restaurace, smluvní prostory, lázně, ale také jako prostředí pro akce a svatby.

Tato kolekce luxusního nábytkového příslušenství dává nádech moderní elegance jakémukoli kontraktu, ale i domácímu prostoru, aniž by se vzdala exkluzivní atmosféry se silným vizuálním dopadem.
Viadurini spolupracuje s touto významnou řemeslnou společností založenou v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek, s cílem nabídnout silnou charakteristiku míst a prostředí, kam se uchýlit, a zároveň posílit svoji osobnost a vytvořit tak prostor věnovaný relaxaci člověka, ve kterém se můžete vrátit ke snu . Obnovení kontaktu s kreativní autenticitou objektu zrozeného z typicky italského myšlení a kultury, spojení doplňků k vybavení prostor s přesnou identitou, jedinečnou svého druhu, ne moderní, ne klasickou, ale schopnou komunikovat s každým stylem. Z města Treviso přichází celý svět do styku s uměním krásných věcí, architektonickými proporcemi, použitím různých materiálů a inspirací ze vzdálených kultur přepracovaných prostřednictvím vášně pro italské řemeslo . Tak se zrodila řada interiérového vybavení s jedinečnými a autentickými prvky, které umožňují vytváření exkluzivních projektů a kultivovaného luxusu , výraz neustálého a přesného hledání sofistikovaně dekorativního designu .
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter