Made in Italy

Dekorativní foukaná skleněná váza vyrobená ručně v Itálii - Serena

  • Made in Italy
  • Kód: SERENA
Kč 11128,17 Kč 13910,28 -20%
Materiál sklenka
Dodací lhůty 6/8 týdnů
Délka (cm) 45
Hloubka (cm) 45
Výška (cm) 40

Ručně vyrobená váza pro interiéry v barevném foukaném skle Vyrobeno v Itálii.

Dekorativní váza z průhledného a barevného foukaného skla ručně vyráběného v Itálii . Kus nábytku, který kombinuje nadčasovou eleganci klasického průhledného skla s nádhernými kontrastními barvami, které dodávají exkluzivní a avantgardní nádech. Výsledkem je jedinečný produkt schopný charakterizovat každou oblast rafinovaným a moderním stylem, který vytváří dokonalou harmonii s okolními prvky. Ideální design pro nejrůznější prostředí, od bytového vybavení po hotely, restaurace, smluvní prostory, lázně, ale také jako prostředí pro akce a svatby.

Dostupné povrchové úpravy:
  • průhledný;
  • Bílý;
  • 24k zlato.
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní a metropolitní elegance všem nejvíce okouzlujícím prostorům a také vašemu domovu, aniž by se vzdala vzrušující a vysoce scénografické atmosféry.
Viadurini spolupracuje s významnou řemeslnou společností s cílem podílet se na vytváření silně charakterizovaných míst, prostředí, ve kterých se uchýlíte k úniku z reality posílením výrazu své osobnosti, prostorů, ve kterých se můžete vrátit k dýchání a snění. Obnovte kontakt s kreativní autenticitou objektu zrozeného z typicky italského myšlení a kultury, jediné směsi doplňků, které vám poskytnou prostor s přesnou identitou, jedinečnou svého druhu, ne moderní, ne klasický, ale schopný dialogu s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města na světě se učí umění krásných věcí, architektonických proporcí, použití různých materiálů a inspiraci ze vzdálených kultur přepracovaných důmyslným italským řemeslným zpracováním. Soubor objektů, jedinečný a autentický, dostupný návrhářům interiérů k vytvoření projektů, které jsou vždy exkluzivní, odlišné, nikdy homologované, kultivovaného a mírně honosného luxusu, výraz neustálého hledání sofistikovaně dekorativního designu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro