Made in Italy

Čtvercový jídelní stůl s vázou a mramorovou vložkou 140 cm Luxury - Vesuvio

  • Made in Italy
  • Kód: VESUVIO
Kč 200699,05 Kč 250873,69 -20%
Materiál Mramor Michelangelo, černý mramor marquinia, lakovaný kov
Dodací lhůty 20 pracovních dnů
Hmotnost produktu 98 kg
Délka (cm) 140 cm
Hloubka (cm) 140 cm
Výška (cm) 75 cm

Čtvercový jídelní stůl z vykládaného mramoru Michelangelo se zvýšenou vázou, vysoká kvalita vyrobená v Itálii.

Tento jídelní stůl je inspirován konceptem být u stolu, který je považován hlavně za okamžik sdílení jídla a příjemný kulturní okamžik veselí.
Jídelní stůl chce tuto filozofii vyvrátit a zaměřit se na nemožnost dát se dohromady kvůli frenetickému tempu současného života ve prospěch tichého jídla konzumovaného v intimitě každého.
Proto se rodí originální bytový doplněk s hlubokým poselstvím, které se vyznačuje přítomností otvoru ve střední části horní části, do které lze vložit vyvýšenou vázu ze stratifikovaného mramoru různých povrchových úprav.
Pozn .: Vyvýšená váza vychází ze superpozice kuliček s různými esencemi pečlivě vybranými mezi odpadními materiály jiných procesů, které zároveň zaručují kvalitu životního prostředí a design. Z tohoto důvodu se každá váza bude lišit od druhé a bude se lišit od té zobrazené na fotografii.
Michelangelo mramorová deska, s minimální tloušťkou, je zdobena vložkami z černého marquinia mramoru a mosazi reprodukované starou a tradiční inlay technikou, vyrobené z přírodních kamenů a drahých kovů.
Právě díky tomu je design doplňku jedinečný : zábavná dekorace, která chce ironizovat téma hierarchií u stolu a přimět nás přemýšlet o tom, jak jídlo představuje prostředek schopný udržovat důležité sociální vztahy v domácnosti.
Na závěr práce je jednoduchá a minimální konstrukce z lakovaného kovu navržená k podepření horní části.

Materiály hrají důležitou roli v kvalitě a designu produktu . Mramor je ručně vyrobený přírodní materiál, který se vyznačuje žilkami, díky nimž se každý kousek od sebe mírně liší, a proto má každý předmět jedinečné a exkluzivní odstíny zcela vyrobené v Itálii.

Údržba produktu: Očistěte měkkým vlhkým hadříkem, v případě potřeby použijte 100% přírodní mýdlo Marsilia zředěné ve vodě, důkladně osušte.

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter