Made in Italy

Chromovaný ohřívač ručníků v ocelovém hydraulickém provedení 483 W - Pavone

  • Made in Italy
  • Kód: PAVONE20
Kč 72.078,54
Materiál uhlíková ocel
Opatření V 1406 x D 510 x Inter. 50 mm x výkon w (Δt50 *) 483
Dodací lhůty 4 týdny pro bílou - 5 týdnů pro barevnou

Designový hydraulický nástěnný ohřívač ručníků z chromované oceli, vyrobený v Itálii.

Tento ohřívač ručníků má chromový design vyrobený ze svislých trubek o průměru 35 mm a vodorovných kulatých trubek o průměru 25 mm. Díky svému modernímu a zvláštnímu tvaru je oboustranný a ideální pro vybavení nejnovějších koupelen, což dává punc originality.
Jedná se o radiátor z uhlíkové oceli vhodný pro moderní prostředí, vyrobený výhradně v Itálii . Hodnota radiátoru je dána hodnotami, jako je celková kvalita, servis na nejvyšší úrovni, výzkum vždy inovativního, ale funkčního designu a ohled na životní prostředí. nejen při vývoji produktů s nízkým dopadem na životní prostředí, ale také ve fázi výroby.

Rozměry *:
  • V 1406 x D 510 x Inter.50 mm x Výkon w (Δt50 *) 483; Výtěžek w (At30 *) 247; Výtěžek w (At26 *) 208
Produkt vyniká nízkou tepelnou setrvačností a schopností vysokého sálavého tepla , což zaručuje určitou flexibilitu při řízení požadovaného klimatu.
Postupné uvolňování tepla dále pokračuje i po vypnutí systému, což zajišťuje klima pohody a dlouhodobé udržování teploty.
Kromě velikostí, které lze vybrat v rozevírací nabídce, jsou k dispozici i další velikosti. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Pozn .: Ventily a držák jsou vyloučeny. Chcete-li je obdržet, napište nám do formuláře „Žádost o informace“.
Email Newsletter
Newsletter