Made in Italy

Čalouněné sametové prošívaná pracoval Elizabeth

  • Made in Italy
  • Kód: POLTRONA ELIZABETH
Kč 88903,82 Kč 111129,96 -20%
Opatření 87 x 80 x h. 78 cm
Dodací lhůty 20 pracovních dní * Dodací lhůty se může zvýšit v případě, že výrobek není na skladě.
Vlastní Tuto položku lze přizpůsobit. Další informace: info@viadurini.cz
Čalouněné sametové prošívaná pracoval Elizabeth
Elizabeth je fantastické a elegantní židle původně navržen, a nejexkluzivnější. Charakterizované dřevěnou konstrukcí a hlubokou pohodlným sedákem a opěrákem z původního oválného tvaru. Záda a jeho sedlo jsou kompletní s pohodlným polstrováním v polyuretanové pěny různé hustoty.
Zvláštností tohoto Elizabeth křesla je uzavřený, stejně jako v jeho designu, ve své sametové obložení s capitonnè navrhla na jemné odstíny šedé, v měkké tkáni.
Kompletní s žebrovaným okrajem, nalezených visí tlačítek a nohy malované dřevo.
Elizabeth spojuje v sobě styl, kvalitu, design a sofistikovanost. Se svými tekoucí linie a jednoduché Elizabeth je vhodný pro všechny typy nábytku, od klasických až po moderní.
Nabízen v jemné odstíny od béžové až tmavošedý Elizabeth, aby do svého domova nadčasová elegance!
Vyroben výhradně v Itálii.

Poznámka: Pokrývka není součástí dodávky.

materiály:
- Dřevěný rám
- Polstrování v polyuretanové pěny s proměnnou hustotou
- sametová podšívka prošívaná práce, tex tkanina béžové čalounění a dove
- žebrované okraj
- Nohy v lakovaného dřeva


ARTISAN PRODUCER
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní elegance a metrem do všech nejatraktivnějších prostor, a dokonce i do svého domova, nikdy dát atmosféru vzrušující a velmi scénické.
Viadurini   Ten spolupracuje s významnou řemeslnické firmy s cílem podílet se na vytváření vysoce charakterizovaných míst, prostory ustoupit uniknout realitě, zvýšení exprese vlastní osobnosti, prostor, ve kterém dýchat a sen. Získat kontakt s tvůrčím pravosti objektu narodil z myšlenky a typicky italské kultury, jedinečná kombinace doplňků, aby poskytl prostor s zřetelný, jedinečný, ne moderní, ne klasický ale schopen komunikovat s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města se naučila umění krásných věcí, architektonické proporce, použití různých materiálů a inspirace ve vzdálených kultur přepracován brilantní italského řemeslného zpracování. Sada předmětů, unikátních a autentických dostupných interiérových designérů vytvořit stále exkluzivní design, odlišný, nikdy neschválila, luxus, vzdělaný a mírně honosný vyjádření probíhajícího výzkumného záměru dekorativním sofistikovaně.

„Nábytek se stává výrazem duše, která transformuje do prostoru do opravdového multi-smyslové zkušenosti.“
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro