Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Čalouněné křeslo v pískovaného černého masivního dřeva, L60xP51cm, Tati

Kód: TATI-P
Chcete vlastní citát?

madein_italy

Viadurini Living
Čalouněné křeslo v pískovaného černého masivního dřeva, L60xP51cm, Tati
jídelna / obývací pokoj polstrované křeslo. Masivní dřevo rám, čalouněná záda a sedadlo. Textilní potah. pískované černou povrchovou úpravu.

Poznámka: Jedná se o předměty ručně vyrobené v Itálii, můžete požádat o vlastní návrhy, pokud jde o velikostech, povrchových úprav a tvarů. Pro informace a citací pište na clienti@viadurini.it. Tým zkušených designérů jsou na straně dát život do svého unikátního projektu.

ARTISAN italský výrobce
Nábytek z této kolekce jsou vyrobeny z   o ‚italská společnost se specializuje na výrobu ruční luxusním designovým nábytkem. Sochařské tvary, které berou inspiraci z klasiky, ale rivistate v moderním způsobem, je leitmotivem jeho úspěchy. Starobylé tradice truhlář a řemeslné zkušenosti kombinovat oživují bohatou škálu výrobu potravi, kde jsou materiály a tvary protagonisté: kolekce luxusního nábytku, který reaguje na současné pohodlí, zatímco zbývající moderní funkční, aniž by odpoutal od vzácné dědictví, tradice.

Každá kolekce se vyznačuje podílem, představivosti a pečlivý výzkum povrchových úprav a top kvalitního dřeva v moderním časopisech, které přidávají výstřední vize a ironické interpretace kombinující dlouhou italskou tradici zpracování dřeva při použití pokročilých technik. To vše přispívá k vytvoření osobní i původní koncepci designu a nábytku světě.

Společnost má dva silné duše: první se zaměřuje na výzkum, a to projde všemi možnými způsoby; druhá je vyjádřena s autoritou ve světě veřejných prostranství a smluvních díky téměř století designu kultury, která využívá nejnovější technologie, aniž by byla obětována italskou řemeslnou zručnost a dělat to vaše vlastní hrdost. V rámci společnosti existují různé výrobní oddělení, které nasazují ty úplně „in house“ projekty: specializovaný tým vyvinul původní design, který se pak všechny následné produkční oblasti, ze zářezu na sekání, z laku polstrování. Společnost je ve skutečnosti nyní dobře známá na celém světě pro svou velkou schopnost kombinovat kvalitu, všestrannost a profesionalitu.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty