Made in Italy

Čalouněné dvojlůžko s moderním kontejner 160x190 / 200 Reby

  • Made in Italy
  • Kód: REBY
Kč 42.149,12 Kč 52.686,46 -20%
Materiál teknonabuk
Dodací lhůty 15 pracovních dnů

Čalouněná manželská postel s moderním kontejnerem 160x190 / 200 Reby, vyrobeno v Itálii

Reby je nádherná designová postel pro ty, kteří milují být obklopeni měkkými tvary, oddávají se touze snít a jemně se ponoří do romanticky inspirované atmosféry. Lehkost jemně zaoblené struktury změkčuje profily jako u velkého polštáře, který dodá vašemu spánku jemnost.
Nelze odstranit.
Šavlové patky ze dřeva tmavého dubu V 8 cm, 7 cm výstupek od země.

Manželská postel Reby s kontejnerem je dostupná ve verzi pro podnož 160x190 cm nebo pro podnož 160x200 cm :
- 160x190 cm ; celkové rozměry d200,5 x h 213 x v 107,5 cm
- 160x200 cm ; celkové rozměry d200,5 x h 223 x v 107,5 cm

Existují také dva různé otevírací mechanismy:
- standardní otevírací mechanismus: systém zvedání sítě, který vám umožní využít výhodný prostor šetřící kontejner. Použité mechanismy byly patentovány a vyrobeny v Itálii.
- Mechanismus otevírání Komodo: jednoduchým gestem se základna postele umístí do ideální velikosti, abyste mohli postel ustlat, aniž byste se museli snižovat, a poskytovali dostatečný přístup k celému kontejneru. Komodo je patentovaný mechanismus vyrobený v Itálii.

Potah z TeknoNabuk 40% PU - 50% PL - 10% CO, vodoodpudivý.
Jak prát TeknoNabuk : Skvrny způsobené tekutinami (káva, mléko, čaj, víno, pivo, alkohol atd.) lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. Odolnější skvrny jako bonbóny, čokoláda. zmrzlina atd. lze je odstranit nanesením neutrálního mýdla přímo na skvrnu a přetřením vlhkým hadříkem. Po odstranění skvrny použijte vlhký hadřík k odstranění mýdla, nakonec povrch osušte.

Pozn .: síť zahrnuta . Je možné upravit typ čalounění a nohy postele: pro informace pište na clienti@viadurini.it.

Tato postel je součástí kolekce čalouněných manželských postelí , jejichž design je inspirován bohémskou atmosférou Via Brera, umělecké čtvrti Milána. Produkty této řady evokují její kouzlo, kulturu, architekturu, historii a umění s odkazy na elegantní pařížský styl. Design a výzkum se spojují, což umožňuje vytvářet články, které znovu vytvářejí skvělou atmosféru. Svoboda a fantazie: postele v této kolekci lze přizpůsobit výběrem z různých typů čalounění, barev a detailů.

VÝROBCE
Tento článek vyrábí společnost specializovaná na výrobu bytových doplňků, která se může pochlubit zkušenostmi, které procházejí světem nábytku a doplňků napříč, od výroby až po marketing.
Designové židle, pevné i rozkládací jídelní stoly, čalouněné postele s kontejnery, křesla, zařizovací doplňky ... nabídka této společnosti sahá ve všech kategoriích zařizovacích předmětů, nabízí designové výrobky se silným estetickým působištěm, aniž by byla opomenuta funkčnost a praktičnost použití.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter