Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Čalouněné dvojlůžko s moderním kontejner 160x190 / 200 Reby

Kód: REBY
Kč 53.060,37
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
teknonabuk
Dodací lhůty
* 15 pracovních dní dodací lhůta se může lišit v případě, že výrobek není skladem
Viadurini Night Design
Čalouněné dvojlůžko s moderním kontejneru 160x190 / 200 Reby, made in Italy
Reby je rozkošná bed design pro ty, kteří milují je obklopena měkké tvary, vzdát touhy sen, lehce noří do romanticky inspirovanou atmosférou. Lehkost jemně zaoblené konstrukce zjemňuje profily, jako ve velké polštáře, který dává jemnost s jejich spánku.
Neodstranitelné.
Nohy šavle odpovídající tmavými dubového dřeva H 8 cm, 7 cm od podlahy římsu.

Manželská postel s Reby kontejner je k dispozici v síťové verzi 160x190 nebo 160x200 cm net:
- 160x190 cm; Rozměry L200,5 x D 213 x H 107,5 cm
- 160x200 cm; Rozměry L200,5 x D 223 x H 107,5 cm

K dispozici jsou také dva odlišné mechanismy otevírací:
- mechanické standardní otevírání: výtah síťový systém, který vám umožní vychutnat pohodlný obal šetří místo. Mechanismy používané byly patentovány a vyráběny v Itálii.
- Mechanické otevření pomocí Komodo: jednoduchým gestem síť je umístěn tak, aby se vešly perfektní umožňují, aby se z postele, aniž by museli sklonit a nabízí široký přístup k celé nádobě. Komodo je patentovaný mechanismus a vyrobeny v Itálii.

PU povlak TeknoNabuk 40% - 50% PL - 10% CO, odpuzuje vodu.
Jak umýt TeknoNabuk: skvrny od kapaliny (. Káva, mléko, čaj, víno, pivo, alkohol, atd.) Lze snadno odstranit vlhkým hadříkem. Odolnější skvrny, jako jsou bonbony, čokolády. zmrzlina atd. Ty mohou být odstraněny za použití jemné mýdlo přímo na skvrnu a třením vlhkým hadříkem. Po odstranění skvrn vlhkým hadrem odstranit mýdlo, pak sušit povrch.

Poznámka: Je možné přizpůsobit typ povlaku a nohy postele: Informace napsat do clienti@viadurini.it.

Tato postel je součástí kolekci čalouněných manželskou postelí, jejichž design je inspirován atmosférou Českého Via Brera, oblasti Milan umělců. Výrobky této řady budou evokovat kouzlo, kulturu, architekturu, historii a umění, s odkazů na elegent pařížském stylu. Projektování a výzkum scházejí, což umožňuje realizaci článků, které vytvářejí nádherné atmosféry. Svoboda a představivost: postele v této kolekci je možné přizpůsobení pomocí výběru mezi různými typy nátěrových, barvami a detaily.

VÝROBCE
Tento článek je vyroben společností specializující se na výrobu nábytku, který má zázemí zkušeností, které běží světem nábytku a komplementu v kříži, od výroby až po marketing.
značkové židle, jídelní stoly pevné a výsuvné, čalouněné postele s kontejnerem, křesla, dodávajících příslušenství ... nabídku této společnosti se pohybuje v každé kategorii nábytku, nabízející designové výrobky a silný estetický dopad, no zanedbávat funkčnost a praktičnost použití.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty