Made in Italy

Polstrovaná židle s podnoží z dubového dřeva Made in Italy - Sebastian

  • Made in Italy
  • Kód: SEBASTIAN
Kč 20.111,59 Kč 25.139,43 -20%
Opatření D 51 x H 57 x V 86 cm Výška sedáku 46 cm
Dodací lhůty 30/45 pracovních dnů
Strukturální materiál dubové dřevo s povrchovou úpravou ořech canaletto

Moderní jídelní židle s podnoží z dubového dřeva a čalouněným látkovým sedákem; ručně vyráběné v Itálii.

Stále častěji se v dnešních domácnostech obývací část, kuchyně a jídelna spojují do jediného velkého otevřeného prostoru. Jídelní židle proto již nesmí mít pouze funkční charakter, ale musí mít i estetickou hodnotu a harmonicky se kombinovat s ostatním vybavením.

Sebastian je vyroben v Itálii s dubovým dřevěným základem a povrchovou úpravou ořech canaletto sedák polstrovaný a potažený barevnou látkou Queen.
Díky kombinaci dřeva s látkou získává Sebastian elegantní a všestranný design ideální pro integraci do jakéhokoli stylu prostředí.
K dispozici v různých barvách pro sedadlo:
  • Černá;
  • bílý;
  • písek;
  • antracit.
Všechny použité látky jsou příjemné na dotek a zachovávají si svou barvu v průběhu času.
K čištění nepoužívejte alkohol ani abrazivní a/nebo korozivní prostředky. Doporučujeme používat pouze neutrální přípravky.

Protože se jedná o předmět vyrobený výhradně v Itálii zručnými řemeslníky; nabízí široké možnosti přizpůsobení typu krytiny a struktury. Ve skutečnosti je k dispozici široká škála látek, kůží, ekokůží a povrchových úprav dřeva, ze kterých si můžete vybrat. Chcete-li získat personalizované rady a/nebo nabídky, kontaktujte nás pomocí formuláře „Žádost o informace“.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter