Viaduriniho rada při výběru volně stojící vany

Viaduriniho rada při výběru volně stojící vany

Viadurini a jeho volně stojící vany
Vstupte do světa hluboké relaxace s jedním volně stojící vana ve vaší koupelně. Jakkoliv je sprchový kout praktický, nic ho nepřekoná obklopující pocit horké koupele ve vaší soukromé oáze.

Volně stojící vany, jak název napovídá, jsou navrženy tak, aby byly instalovány volně , aniž by se museli spoléhat na vnější stěny. Tyto zázraky jsou vybaveny veškerým potřebným příslušenstvím a systémy a mohou být umístěny v jakémkoli rohu koupelny vybavené odpovídajícím vodovodním připojením. Na rozdíl od tradičních van nevyžadují volně stojící vany žádný typ vestavby, a tak nabízejí bezkonkurenční flexibilitu designu a dechberoucí vizuální dopad. Je však třeba vzít v úvahu, že instalace volně stojící vany vyžaduje prostor a značné investice.

Čím jsou ale tyto vany tak výjimečné?

Kromě jejich trendy inovativního designu opusťte myšlenku obvyklé bílé vany a nechte se inspirovat širokou škálou dostupných materiálů, tvarů a barev. Od odolné litiny po luxusní měď, od moderní pryskyřice po všestranný pevný povrch a elegantní akryl, existuje široký výběr materiálů, které vám umožní přizpůsobit si koupelnový zážitek podle vašeho vkusu a potřeb, ale podívejme se podrobně na každý materiál


Nadčasová elegance: litinové vany

Vany zdarma litinové tandingy mají design, který připomíná minulost s dlouhým a zkoseným tvarem, doprovázeným zlatými a stříbrnými patkami , které si můžete externě přizpůsobit širokou škálou barev , jako je modrá, červená, starorůžová a mnoho dalších, které jsou k dispozici na našem místo. Tyto volně stojící vany nejen dodají vaší koupelně vintage nádech, ale nabízejí i další výhody.

Litina je ekologický materiál , ideální pro ty, kteří chtějí udržitelný design . Odolné a trvanlivé, navíc se snadno čistí díky hladkému a neporéznímu povrchu, který zabraňuje usazování vodního kamene. Litina navíc udržuje stálou teplotu vody , čímž poskytuje pohodlný zážitek z koupání a šetří náklady na energii.Kovová nádhera: Měděné vany

Volně stojící měděné vany jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí a výrazný a noblesní prvek v jejich koupelně. Tyto produkty kombinují elegantní estetiku mědi s praktičností a všestranností volně stojících van.

Měď je vzácný materiál , který okolnímu prostředí dodává nadčasovou eleganci. Volně stojící měděné vany přicházejí v různých tvarech , včetně kulatých, oválných, obdélníkových a ještě více uměleckých, které vyhovují různým vkusům a stylům výzdoby. Kromě estetické krásy nabízejí volně stojící měděné vany také řadu funkčních výhod. Měď je výborná tepelný vodič , což znamená, že tyto vany udrží vodu teplou déle a zajistí tak pohodlnější a uvolňující koupel. Kromě toho je měď známá svou trvanlivostí a odolností vůči korozi, což zajišťuje, že vana si při správné údržbě zachová svou krásu v průběhu času.

Ať už hledáte klasický, rustikální doplněk nebo dotek současného luxusu , volně stojící měděná vana se může stát dokonalým středobodem vaší koupelny.


Moderní minimalismus: pryskyřičné vany  

Volně stojící vany v pryskyřici představují ztělesnění modernosti a elegance v koupelnovém designu. Tyto vany jsou vyrobeny ze směsi pryskyřice a minerálů a nabízejí hladký, matný povrch , který je příjemný na dotek a vizuálně přitažlivý . Pryskyřice je vysoce odolný materiál, který umožňuje vytváření vlnitých tvarů a linií, které dodávají každému prostředí nádech sofistikovanosti. Jeho trvanlivost a odolnost vůči skvrnám a chemikáliím z něj činí oblíbenou volbu pro ty, kteří hledají vanu, která si zachovává svou krásu v průběhu času s minimální údržbou.Čistá rafinovanost: vany s pevným povrchem

Pro ty, kteří rádi experimentují se svým bytovým vybavením, představujeme finální návrh: volně stojící vany s nejoriginálnějšími a nejexcentričtějšími tvary, vyrobené z inovativního materiálu zvaného Solid Surface. Tento kompozitní materiál, získaný zpracováním pěn potažených speciálními pryskyřicemi, přináší revoluci do světa designu díky své neuvěřitelné všestrannost . S Solid Surface je možné vytvářet jedinečné a personalizované tvary, které uspokojí každou kreativní touhu. Volně stojící vany Solid Surface jsou extrémně pevné a odolné proti opotřebení, snadno se čistí a překvapivě lehké. Příkladem kreativity je vana Kleopatra .

 

Lehkost a jas: Akrylátové vany  

Volně stojící vany z akrylátového materiálu nabízejí ideální kombinaci lehkosti a odolnosti . Tyto vany jsou vyrobeny z všestranného a odolného typu termoplastického plastu a jsou k dispozici v široké škále tvarů a velikostí, což umožňuje větší flexibilitu v designu koupelny. Akryl je známý svou schopností udržet teplotu vody déle než jiné materiály a poskytuje tak pohodlnější a uvolňující zážitek z koupání . Hladký, neporézní povrch akrylu se navíc snadno čistí a dlouhodobě si zachovává svůj lesk, což zajišťuje dlouhotrvající krásu bez stresu z intenzivní údržby.


Připravte se proměnit svůj domov ve svatyni italského designu , kde každý detail hovoří o eleganci a pohodlí. S volně stojící vanou nejenže dodáte své koupelně nádech luxusu, ale také si dopřejete jedinečný relaxační zážitek.

Navštivte naše webové stránky a objevte celou kolekci volně stojících van .

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter