Mramorový Práškový Radiátor Nový Trend Udržitelného Vytápění

Nová hranice vytápění s mramorovým radiátorem 100% Green Made in Italy

Viadurini pečuje o lidi šířením zdravého tepla v prostředí, ve kterém žijí, s kreativitou a nasazením, které vždy vyznačovalo produkty 100% Made in Italy.
Mramor mění svůj vzhled, různé textury a tvary s italským designem vybaví vaše prostory, zahřeje místnosti s ohledem na udržitelnost díky použití odpadního mramorového prachu.
Kolekce radiátorů a vyhřívaných věšáků na ručníky, které reagují na každý styl, potřebu a velikost kombinací technologie a pozornosti k detailu.

Vytápění a ekologická udržitelnost: jedno oko na budoucnost a druhé na přítomnost

Made in Italy se snoubí s logikou cirkulární ekonomiky a dává život první řadě designových radiátorů s nulovým dopadem.
100% recyklovatelný produkt: mramorové práškové sálavé panely pocházejí z patentovaných výrobních procesů a jsou zcela recyklovatelné. Na konci své životnosti, po oddělení mramoru od ostatních prvků, jsou 100% drceny a recyklovány ve formě prášku v různých oblastech a aplikacích. V tomto smyslu působí tak, že vytváří kruhové toky hmoty, takže je schopna se sama regenerovat. Kromě toho, protože všechny výrobní procesy probíhají při nízkých teplotách, množství použité energie je minimální.
Tento proces umožňuje tvořit 
tvary se zcela inovativním designem jak pro jejich estetický vzhled, tak pro jejich extrémní přizpůsobivost k přizpůsobení.

5 důvodů, proč si vybrat mramorový práškový radiátor

Pohodlí a kvalita života jsou cílem naší vášně a neustálé inovace, zaměřené na používání recyklovaných materiálů s novými a technologickými výrobními procesy, kde architektonické plánování, design a respekt k životnímu prostředí jsou neoddělitelné hodnoty. Pouze zodpovědná vize a chování nám umožní zachovat budoucnost dalších generací.

1 - Italský design:  nabízíme moderní a přizpůsobitelný design díky spolupráci s designéry a architekty.
2 - Zero Energy: vytváříme ručně vyrobený produkt s "nulovým dopadem" díky použití recyklovaných mramorových prášků a pojiv na vodní bázi a zasazení stromu za každý prodaný panel.
3 - Pohoda:zaručujeme pohodu bydlení díky šíření tepla sáláním, jeho rovnoměrné distribuci po celém domě a omezení cirkulace prachu a bakterií.
4 - Úspora energie: panely jsou vyrobeny pro použití také s obnovitelnými zdroji energie. Snadné použití a nastavení.
5 - Jednoduchost aplikace a instalace: usnadňujeme život partnerům díky jednoduchému a rychlému aplikačnímu a instalačnímu systému, určenému pro jakýkoli typ prostředí, protože se vyznačují vysokým stupněm pevnosti a odolnosti proti vlhkosti, s krytím IPX4, a protože jsou zcela bez emisí jakéhokoli druhu.

K dispozici ve třech verzích: elektrická, kde je napájení získáno připojením zástrčky do zásuvky elektrického systému; hydraulický, ve kterém je sálavý prvek připojen k systému se dvěma kolektory a hybridní, kde jsou oba systémy spojeny.

Udržitelná a patentovaná zářivá technologie

Radiátory pracují s tzv. „kamenným efektem“, který umožňuje rychlou akumulaci tepla a následně jej „jemně“ uvolňuje setrvačností materiálu, ze kterého je složeno. Teplotní čidla umístěná uvnitř aglomerátu kontrolují správné rozložení tepla a zajišťují nejlepší podmínky pro produkci sálání.
Radiátory, sálavé panely z mramorového prášku působí s nulovými emisemi a svým teplem zaručují zdraví a pohodu.

6 různých stylů radiátorů pro uspokojení každé potřeby a vkusu

Linie - Linearita a jednoduchost tvarů: řada se vyznačuje lineárností a jednoduchostí tvarů umocněnou čistotou zvolené barvy. Vyrábí se v šesti různých velikostech s hladkou povrchovou úpravou.

Terraa - Kouzlo kamene: rustikální, který se perfektně hodí do moderního interiéru. Věnováno těm, kteří se chtějí cítit dobře a žít svůj vztah k okolí přirozeněji.

Texturee - Textura, která zvýrazňuje texturu látky: kouzlo minulých dob, jedinečná textura, která reprodukuje elegantní, teplou a vlnitou texturu lehce rustikální, ale elegantní látky, vhodná do jakéhokoli prostředí od nejmodernějších po nejmodernější klasický.

Naturae - Esence přirozenosti:tento prvek nejvyššího designu představuje stonek stromu ginko a stejně jako esence, která ho inspiruje, představuje jeho velkou přirozenost a ekologickou kompatibilitu. Vertikální a štíhlý tvar se skvěle hodí jak do velké místnosti, tak i do menších místností jako je koupelna.

Stilee – Setkání mezi liniemi a geometriemi: linie vytvořená z křivek, které mrknou na klasické tvary topných těles, ale přepracované a přepracované moderním způsobem. Čistý design, kterému je charakteristický materiál, který dodává efekt lehkosti vhodný do každé místnosti vašeho domova.

Wood50 - Dřevo s přírodní kresbou: tento radiátor oživuje dřevo přírodními barvami a žilkováním.Přichází v kolekci, která rovněž navrhuje nové textury, a to prostřednictvím procesu na půli cesty mezi průmyslem a krejčovstvím. Kolekce Wood50 je jedinečný a originální příběh, ve kterém koexistují různé atmosféry: sugestivní a hmatové v reprodukcích dřeva, inovativní a dynamické ve vzorech. Pět povrchových úprav inspirovaných přírodou, která nás obklopuje, aby poskytla teplo vašim prostorům.

Kliknutím sem objevíte mramorové prachové radiátory.
Email Newsletter
Newsletter
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 telefonních linek)
  • Pondělí až pátek 8: 30-17: 00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.cz
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Uvedené ceny jsou včetně DPH