Zdarma výdaje

Bílá designová stolní nebo stojací lampa pro vnitřní nebo venkovní použití - Borsastar

 • Kód: BORSASTAR
Kč 5431,72 Kč 6035,18 -10%
Materiál Recyklovatelný polyethylen
Barva Bílý
Dodací lhůty 10/15 pracovních dnů
Stupeň ochrany IP IP44
Délka (cm) 55
Hloubka (cm) 19
Výška (cm) 75

Stojací nebo stolní lampa ve tvaru tašky, moderní design z polyethylenu s připojením LED, solární nebo E27.

Tato stolní lampa se vyznačuje originálním designem ve tvaru tašky, který dokáže vytvořit moderní a radostnou atmosféru.
Moderní linky se snadno integrují do jakéhokoli prostředí a díky vysoce kvalitnímu polyethylenu, z něhož je vyroben, je produkt udržitelný a recyklovatelný , odolný a navržený tak, aby vydržel roky.

Vliv světla přispívá k vytváření atmosféry a ovlivňuje blahobyt těch, kdo ji zažívají. Proto je osvětlení důležité pro kvalitu života: malé světelné zdroje, jako je tato lampa, mohou učinit prostředí příjemnějším a atraktivnějším.

Dostupné typy útoku:

 • RGB LED útok pro vnitřní i venkovní použití se zapínáním a vypínáním pomocí dálkového ovládání . 15 volitelných barev včetně bílé, červené, modré, zelené, žluté, oranžové, růžové, fialové. Barevný přechod nastavitelný ve 3 úrovních, stmívatelný s 5 úrovněmi jasu a možností zvolit automatickou změnu barvy. Životnost LED asi 50 000 hodin, nevyměnitelná. Příkon: 6 W, teplota: teplá bílá 3000 K, černý kabel 5 m.
 • solární nástavec pro venkovní použití : obsahuje trvale instalovaný monochromatický bílý LED osvětlovací systém s externím solárním modulem s integrovanou baterií (1 800 mA), který během dne zachycuje sluneční světlo a poté jej přeměňuje na elektřinu. Pro správné nabití lampy, která se rozsvítí nezávisle za soumraku pomocí světelného senzoru, je zapotřebí dostatečné a dostatečné množství solárního osvětlení. Tento systém nevyžaduje elektrické zásuvky, které chrání životní prostředí. Ideální pro osvětlení cest, balkonů a teras. Doba při plném nabití: přibližně 6 hodin. Spotřeba energie: 2 W, teplota: teplá bílá 3000 K, černý kabel 5 m.
 • Patice E27 pro vnitřní nebo venkovní použití : vhodná pro LED a úsporné žárovky (není součástí dodávky). Doporučená teplota: teplá bílá 2700/3000 K - až 9 W - 820 lumenů. Zapínání a vypínání pomocí zástrčky. Černý kabel 230 V, 2,35 m bez vypínače.
Technické vlastnosti:
 • Vyrobeno z recyklovatelného a odolného mléčně bílého polyethylenu
 • Třída ochrany: IP44 odolný vůči špatnému počasí, mrazu, UV záření, dešti a teplotám od -40 ° C do + 50 ° C
 • Rozměry: L 55 x P 19 x H 75 cm

Vytvořte příjemnou atmosféru nepřímým osvětlením. Mnohostranné použití: na trávníku v zahradě, podél cesty nebo v blízkosti rybníka, jako světelný bod v obývacím pokoji nebo v ložnici.

Pozn .: Dekorační článek: nepoužívá se k osvětlení místnosti. Může být vyroben v jiných barvách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat vyplněním příslušného formuláře.

 

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro