Made in Italy

Běžec v béžovém plátně s luxusním ručně vyráběným italským okrajem se záhybem - Limao

  • Made in Italy
  • Kód: LIMAO
Kč 1.684,87 Kč 2.106,03 -20%
Materiál prádlo
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů
Délka (cm) 50
Hloubka (cm) 160

Podlahová lišta v těžkém prádle a hrana s elegantním luxusním designovým záhybem vyrobeným v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s tímto béžovým stolním běhounem v těžkém vysoce kvalitním lněném prádle, který je na dotek měkký díky speciálním úpravám, které zvyšují přirozený vzhled, a skládané hraně.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a jednoduchému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna.
Propletení takto získaných vláken je schopno interpretovat vitální energii každého místa a poskytnout tak vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.
Email Newsletter
Newsletter