Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Běžec v béžovém plátně s luxusním ručně vyráběným italským okrajem se záhybem - Limao

Kód: LIMAO
Kč 2.039,25 Kč 2.865,28 -29%
včetně DPH

madein_italy

- +
Materiál
prádlo
Dodací lhůty
7-10 pracovních dnů
Délka (cm)
50
Hloubka (cm)
160
Viadurini Textile

Podlahová lišta v těžkém prádle a hrana s elegantním luxusním designovým záhybem vyrobeným v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s tímto béžovým stolním běhounem v těžkém vysoce kvalitním lněném prádle, který je na dotek měkký díky speciálním úpravám, které zvyšují přirozený vzhled, a skládané hraně.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a jednoduchému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna.
Propletení takto získaných vláken je schopno interpretovat vitální energii každého místa a poskytnout tak vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.

Produkty, které mohou být zajímavé

Poslední zobrazené produkty