Made in Italy
Zdarma výdaje

Běžec bílého stolu s háčkovanou krajkovou výšivkou a okrajem bavlněné směsi - Giangi

  • Made in Italy
  • Kód: GIANGI1
Kč 4755,53 Kč 5284,00 -10%
Materiál krajka a bordura ze směsi lnu a bavlny
Dodací lhůty Položka je k dispozici 7 pracovních dnů / výroba položky 8 týdnů
Délka (cm) 45
Hloubka (cm) 160

Ubrus v háčkované krajce s lemem směsi lnu a bavlny, luxusní design vyrobený v Itálii.

Hodnota tradice spojuje moderní životní styl s tímto vysoce kvalitním běžcem stolu, jemným na dotek díky speciálnímu ošetření, které zvyšuje přirozený vzhled.
Bílý dekorační běhoun je zcela vyšívaný v háčkované krajce a má lněný a bavlněný okraj se záhybem.
Lehkost , svoboda, elegance a čistota jsou klíčová slova obsažená v tomto produktu s ušlechtilým šarmem a jemnou látkou .

Doplněk byl vytvořen, aby zvládl dnešní stále rostoucí touhu zažít každé prostředí s intenzitou a hlubokou rovnováhou v harmonickém celku vylepšení, přírody a pohody.
Díky pozornosti k detailu a jednoduchému designu, který poukazuje na podstatu krásy, se tak rodí autentický a řemeslný produkt nejvyšší kvality pro vybrané suroviny, jako je nejčistší prádlo a nejměkčí bavlna.
Propletení takto získaných vláken je schopno interpretovat vitální energii každého místa a poskytnout tak vznešený a sugestivní smyslový zážitek.

Užitečné tipy: Výrobek perte samostatně vodou a neutrálním mýdlem na maximálně 40 ° C, nebělte, nenechávejte nasáknout a neždímejte rukou.
Doporučujeme žehlit při nízkých teplotách a nevystavovat je přímému slunečnímu záření, aby byla zachována celistvost barvy a přírodních vláken.

POZN .: nuance a odchylky vzhledu v čase a mezi oděvem a oděvem jsou zvláštními vlastnostmi produktu, protože je vyroben z přírodních materiálů.
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro