Barevný osvětlený konferenční stolek pro venkovní nebo vnitřní interiér moderního designu - Dadostar

 • Kód: DADOSTAR1
Kč 5.788,76 Kč 7.235,77 -20%
Materiál Recyklovatelný polyethylen
Dodací lhůty 10/15 pracovních dnů
Stupeň ochrany IP IP44
Délka (cm) 43
Hloubka (cm) 43
Výška (cm) 43

Světlý konferenční stolek z barevného polyethylenu pro zahradu nebo obývací pokoj moderního čtvercového designu.

Všestranný a funkční kus nábytku: je to světelný konferenční stolek s moderním a nadčasovým designem, který dokáže vytvořit dokonalou a elegantní atmosféru v jakémkoli vnitřním i vnějším prostředí .
Díky kubickému tvaru je vhodný i jako sedadlo a lze jej snadno kombinovat s jakýmkoli stylem. Lze jej umístit jednotlivě nebo ve skupině a vytvořit tak vždy nové a originální kompozice podle vašich potřeb a vkusu. Vytvořte příjemné prostředí pro vás a vaše hosty, kde můžete během letních večerů strávit příjemné chvíle ve společnosti.

Originální a moderní produkt vyrobený z vysoce kvalitního polyethylenu pro dosažení maximální udržitelnosti : kromě toho, že je odolný a odolný, je také recyklovatelný .
Vliv světla přispívá k vytváření atmosféry a ovlivňuje blahobyt těch, kdo ji zažívají. Proto je osvětlení důležité pro kvalitu života: malé světelné zdroje, jako je tato lampa, mohou učinit prostředí příjemnějším a atraktivnějším.

Dostupné typy útoku:

 • RGB LED útok pro vnitřní i venkovní použití se zapínáním a vypínáním pomocí dálkového ovládání . 15 volitelných barev včetně bílé, červené, modré, zelené, žluté, oranžové, růžové, fialové. Barevný přechod nastavitelný ve 3 úrovních, stmívatelný s 5 úrovněmi jasu a možností zvolit automatickou změnu barvy. Životnost LED asi 50 000 hodin, nevyměnitelná. Příkon: 6 W, teplota: teplá bílá 3000 K, černý kabel 5 m.
 • solární nástavec pro venkovní použití : obsahuje trvale instalovaný monochromatický bílý LED osvětlovací systém s externím solárním modulem s integrovanou baterií (1 800 mA), který během dne zachycuje sluneční světlo a poté jej přeměňuje na elektřinu. Pro správné nabití lampy, která se rozsvítí nezávisle za soumraku pomocí světelného senzoru, je zapotřebí dostatečné a dostatečné množství solárního osvětlení. Tento systém nevyžaduje elektrické zásuvky, které chrání životní prostředí. Ideální pro osvětlení cest, balkonů a teras. Doba při plném nabití: přibližně 6 hodin. Spotřeba energie: 2 W, teplota: teplá bílá 3000 K, černý kabel 5 m.
 • Patice E27 pro vnitřní nebo venkovní použití : vhodná pro LED a úsporné žárovky (není součástí dodávky). Doporučená teplota: teplá bílá 2700/3000 K - až 9 W - 820 lumenů. Zapínání a vypínání pomocí zástrčky. Černý kabel 230 V, 2,35 m bez vypínače.

Dostupné barvy:

 • Bílý
 • antracit
 • kámen
 • holubice šedá
 • Šedá
 • písek
Technické vlastnosti:
 • Vyrobeno z recyklovatelného a odolného polyethylenu
 • Třída ochrany: IP44 odolný vůči špatnému počasí, mrazu, UV záření, dešti a teplotám od -40 ° C do + 50 ° C
 • Rozměry: D 43 x P 43 x H 43 cm

Vytvořte příjemnou atmosféru nepřímým osvětlením. Mnohostranné použití: na trávníku v zahradě, podél cesty nebo v blízkosti rybníka, jako světelný bod v obývacím pokoji nebo v ložnici.

Pozn .: Dekorační článek: nepoužívá se k osvětlení místnosti. Může být vyroben v jiných barvách nebo velikostech.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat vyplněním příslušného formuláře.

 

Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter