Made in Italy

Barevná skleněná váza s gekony ručně vyrobenými v Itálii - Geco

  • Made in Italy
  • Kód: GECO
Kč 69936,87 Kč 77707,72 -10%
Materiál sklenka
Dodací lhůty 6/8 týdnů

Ručně vyrobená dekorativní váza z barevného skla vyrobená v Itálii.

Vnitřní váza z hnědého skla ručně vyráběná v Itálii od mistrů sklářů, kteří jsou v tomto odvětví po generace generacemi, obohacená o 4 gekony v odstínech žluté a červené. Excentrický dekorativní prvek schopný dát originální nádech díky své silné tvůrčí osobnosti . Jeho barevná estetika nepochybně představuje jeho silnou stránku, díky čemuž je dokonalým nápadem pro ty, kteří rádi obohacují originálním a elegantním způsobem současně díky objektu podtrženému exkluzivními liniemi a nadčasové eleganci skla a jeho nádherným barvám. .

Dostupné velikosti:
  • průměr 16 x H 30 cm;
  • průměr 20 x H 21 cm.
Tato kolekce luxusního nábytku dodává nádech moderní a metropolitní elegance všem nejvíce okouzlujícím prostorům a také vašemu domovu, aniž by se vzdala vzrušující a vysoce scénografické atmosféry.
Viadurini spolupracuje s významnou řemeslnou společností s cílem podílet se na vytváření silně charakterizovaných míst, prostředí, ve kterých se uchýlíte k úniku z reality posílením výrazu své osobnosti, prostorů, ve kterých se můžete vrátit k dýchání a snění. Obnovte kontakt s kreativní autenticitou objektu zrozeného z typicky italského myšlení a kultury, jediné směsi doplňků, které vám poskytnou prostor s přesnou identitou, jedinečnou svého druhu, ne moderní, ne klasický, ale schopný dialogu s každým stylem.
Společnost byla založena v roce 1991 v Trevisu, 20 km od Benátek. Z tohoto jedinečného města na světě se učí umění krásných věcí, architektonických proporcí, použití různých materiálů a inspiraci ze vzdálených kultur přepracovaných důmyslným italským řemeslným zpracováním. Soubor objektů, jedinečný a autentický, dostupný návrhářům interiérů k vytvoření projektů, které jsou vždy exkluzivní, odlišné, nikdy homologované, kultivovaného a mírně honosného luxusu, výraz neustálého hledání sofistikovaně dekorativního designu.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro