Made in Italy

Artisan komoda z masivního dřeva s 9 zásuvkami vyrobenými v Itálii - Pierrot

  • Made in Italy
  • Kód: FLORINDO
Kč 64096,74 Kč 80120,99 -20%
Dodací lhůty 15/30 pracovních dnů
Délka (cm) 80
Hloubka (cm) 33
Výška (cm) 77

Ručně vyrobená barevná komoda z masivního jedlového dřeva, jemný předmět Made in Italy.

Komoda ručně vyrobená v Itálii se strukturou z masivního dřeva abet a ve věku bílé povrchové úpravy a 9 zásuvek z topolové překližky s čelem z lakovaného dřeva a detaily ve starožitném zlatě. Produkt je zakončen průhledným povrchem, který je vodoodpudivý a fixuje barvy tak, aby byly časem nezměnitelné.
To, co zvyšuje hodnotu této komody spolu s aspektem řemeslného zpracování, je volba upřednostňování přírodních materiálů, jako je hlína a lepidla živočišného původu, k barvení a personalizaci produktu, čímž se zabrání použití toxičtějších a škodlivějších průmyslových barev. Toto rozhodnutí výrobce zajišťuje, že přítomnost formaldehydu, karcinogenní látky, která může způsobovat různé zdravotní problémy, je omezena na minimum, což pomáhá vytvořit z každého hlediska obzvláště zajímavý předmět, který může obohatit design vašeho domu o dotek barevný a osobní.

Velikost : L 80 x P 33 x H 77 cm

Pozn . : knoflíky na fotografii slouží pro demonstrační účely. Barva a fantazie každého z nich je náhodně vybrána výrobcem během fáze montáže.
K čištění skříně se doporučuje použít jednoduchý vlhký hadřík.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro