Pro telefonickéTel. 0541 623760 od 9:00 do 17:00
  • 0
  • 0

Aldo Bernardi

Osvětlení a jedinečné lampy: třicet let vášně a výzkumy vedly Aldo Bernardi vytvořit svůj vlastní jedinečný styl a „uklidňující“, bez módy a konformismu, že je dobře známo v rámci trhu s osvětlením, bodová světla a lucerny zahrada, vnitřní a venkovní svítidla a doplňky, který kombinuje tradici a inovaci.

Společnost se vyznačuje výrobou, ve kterém řemeslné povaze výrobku, všechny hotové a zdobené ručně, odráží typickou výrobní činnost v oblasti Asolo kopce.

Návrhy Aldo Bernardi se shromáždí ve dvou různých sbírek: „Brass“ a „Význačný“.

Linie „The Brass“ zahrnuje svítidla, závěsné lampy, nástěnné lampy, stolní lampy nebo stojací lampy a zahradu s rustikální chutí a klasický. Články ručně za použití materiálů, jako je mosaz a měď, prvky zvláštní a jedinečné nábytku.

Kolekce „proslulé“ navrhuje lampy moderní design a inovativní, hrát si s tvary a materiály: Aldo Bernardi zpět k tomu, co bylo jeho místem, keramiky. Aldo Bernardi bavili se snaží a testování nových glazury, nové úpravy, nové keramické materiály. Výsledkem jsou základní formy, které vystupují na zvláštnost dekorací, jejichž výsledkem ruční práce, kde ‚zkušenost je důležitou přidanou hodnotu.