Made in Italy

9 lehkých ručně vyráběných skleněných lustrů v Benátkách vyrobených v Itálii - Bernadette

  • Made in Italy
  • Kód: BERNADETTE3
Kč 190448,14 Kč 211609,13 -10%
Materiál Sklo a kov
Dodací lhůty 5/6 pracovních týdnů
Délka (cm) 110
Hloubka (cm) 110
Výška (cm) 100

Ručně vyrobený 9-světelný lustr vyrobený v Itálii v benátském skle a kovu.

Působivý 9-světelný lustr vyrobený v Itálii v ručně vyráběném benátském kouřovém skle s kovovými detaily v provedení broušený černý nikl . Bytový doplněk se silnou přítomností na jevišti, který upravuje staré lustry na moderní formu díky tak členitému designu, jaký je nezbytný, a nabízí tak ideální řešení pro moderní prostory i prostředí klasického stylu. Zakřivené paže a klikaté rysy struktury umožňují, aby se světlo pohybovalo různými směry a vytvářelo nádherné hry světla a průhlednosti pro výsledek se silným vizuálním dopadem .

Každý prvek, který tvoří tato úžasná řešení, je vyroben individuálně a pochází z rukou zkušených řemeslníků v oboru, kteří díky hluboké znalosti benátské tradice ve zpracování skla oživují skutečná umělecká díla vybavená duší a osobnost, která umožňuje těm, kdo je vynalézají, těm, kteří je vyrábějí, a těm, kteří je používají, aby si vytvořili podobnost osobně a trefně, čímž se k nim cítí empatičtí. Celý výrobní proces se odehrává v Benátkách , v bijícím srdci sklářské tradice, se zvláštním důrazem na detail a respektováním starověkých technik s touhou po moderních projekcích směrem k budoucnosti. Tímto způsobem se rodí autentické a efektivní nápady na osvětlení, které reprodukují klasické designy znovu navštívené v moderním klíči pro exkluzivní a avantgardní výsledek .

Žárovka (není součástí dodávky) : 9 x MAX 42W E14

Pozn . : lustr je k dispozici v široké škále různých barev a je vyroben ručně a je zcela přizpůsobitelný i tvarem a velikostí.
Kontaktujte nás pro více informací nebo pro cenovou nabídku pomocí formuláře „ Vyžádat informace “.
Produkty, které mohou být zajímavé
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro